НОВИНИ ДНЯ: ЗСУ повністю знищили залізничний міст через Північнокримський канал  Чотири стратегічні удари по Росії: як Україна посилила тиск на Путіна  Ягода дорожчає, а зелень "падає". Як змінились ціни на овочі та фрукти в Україні  Один знак отримає шанс почати новий етап, інший — зіткнеться з подіями, які змусять змінити плани: рунічний прогноз на тиждень 22–28 червня 2026 року  Плюс 73% на первинці? Як насправді змінилися ціни на новобудови за 4 роки війни  Комусь доведеться поставити крапку, а хтось отримає шанс почати з нуля: гороскоп на тиждень 22–28 червня 2026 року  Непотрібний папірець? Чи є розписка доказом в суді та як законно повернути свої грошівсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
05.01.2025 460

В Пентагоні підтвердили засідання "Рамштайну" в січні та назвали його мету

Учасники "Рамштайну" під час засідання сфокусують увагу на тому, як забезпечити практичні й скоординовані кроки, щоби посилити обороноздатність України зараз і в майбутньому.

_ostin_gettyimages_2152761318_0b5c8c36d0bb67cd73bc1b919e230212_650x410_05.01.25

Про це заявила заступниця прессекретаря Пентагону Сабріна Сінгх, пише РБК-Україна з посиланням на брифінг. Про це повідомляють Контракти.UA.

Сінгх розповіла, що 7 січня глава Пентагону Ллойд Остін вирушить до Німеччини на 25-те засідання Контактної групи з питань оборони України. Вона зауважила, що міністр має на меті підтвердити незмінну підтримку України з боку США.

"Разом з міністрами оборони та військовими лідерами з усього світу міністр Остін зосередиться на наданні практичної та скоординованої підтримки, яка посилить здатність України захищати себе сьогодні та стримувати агресію в майбутньому", - наголосила вона.

Водночас прессекретар зазначила, що Пентагон повідомить більше подробиць про офіційні заходи Міністра оборони США найближчими днями.

Нагадаємо, раніше сьогодні стало відомо, що засідання з оборони України у форматі "Рамштайн" відбудеться наступного тижня.

Зауважимо, що засідання мало відбутись ще у жовтні 2024 року у Німеччині. Зустріч мав очолити президент США Джо Байден. Також очікувалася участь президента України Володимира Зеленського. Проте очне засідання скасували, оскільки Байден переніс свій візит до Німеччини через потужний ураган, який накрив Флориду.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Пентагоні підтвердили засідання "Рамштайну" в січні та назвали його мету 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
05.01.2025 460
Еще материалы раздела «Ранкова кава»