НОВИНИ ДНЯ: Шпалери вже не в моді: як стильно й недорого обробити стіни  17 серпня: яке церковне свято, що треба винести з дому, щоб пішли негаразди  І лінолеум, і ламінат – вже "минуле століття та колгосп": що краще обрати у 2026 році  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 17–23 серпня  Що придумати замість дверей у кімнату: 4 оригінальні та недорогі рішення  Гороскоп на 17 серпня: Дівам – компліменти, Левам – цікаве завдання  Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути надовго: метод, перевірений часомвсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
12.01.2025 519

У Білорусі можуть заблокувати соцмережі під час виборів: у ЦПД назвали причину

Цього року на виборах у Білорусі зареєстровано п'ятеро кандидатів, але реальна політична конкуренція на них відсутня.

366e2b42a8667ff9e430f251c0173ae1_12.01.25_1

Влада Білорусі готується заблокувати соцмережі в країні під час президентських виборів 26 січня. Таким чином намагається ускладнити координацію під час можливих акцій протесту. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомив Центр протидії дезінформації РНБО України.

За інформацією Центру, минулої ночі у Білорусі на кілька годин відключили доступ до відеохостингу YouTube. Також спостерігаються проблеми з доступом до соцмереж Discord, Twitch, TikTok і Telegram.

"Подібні дії білоруських провайдерів можуть свідчити про підготовку влади до відключення соцмереж у країні під час президентських виборів 26 січня. Обмеженням доступу до інформації влада Білорусі намагається ускладнити координацію під час можливих акцій протесту", – йдеться в повідомленні.

У ЦПД нагадали, що президентські вибори в Білорусі 2020 року супроводжувалися масовими протестами через фальсифікації результатів на користь Олександра Лукашенка.

В ЄС не визнали вибори в Білорусі вільними та справедливими, а Лукашенка легітимним президентом.

Нагадаємо, раніше Лукашенко пригрозив відключити в Білорусі інтернет у разі нових масових протестів, подібних до тих, що відбулися після президентських виборів 2020 року.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Білорусі можуть заблокувати соцмережі під час виборів: у ЦПД назвали причину 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
12.01.2025 519
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»