НОВИНИ ДНЯ: Справи цих знаків Зодіаку різко підуть вгору в червні: кому забезпечено прорив  У РФ заговорили про кінець війни без “перемоги”: чому Путін не може вибратися з власної пастки  Епіфаній, Онуфрій чи Папа Римський? Кому з лідерів церков довіряють українці  Економічний "шторм" у РФ: Путін перед вибором — кінець війни чи крах  У РФ позбуваються "непотрібних спеціальностей" та закликають молодь йти в армію  Не тільки Мельник. Кого ще з історичних діячів перепоховають на військовому кладовищі  У середу в Україні подекуди дощі, вдень до +25°всі новини дня
Політика
Світ
13.01.2025 747

В Росії приховують знищення їхньої ППО — ЦПД РНБО

ППО РФ не справляється з обороною більшості стратегічних об'єктів на території країни.

1081382312d929486803b8cd9a60e858_13.01.25_1

Російська ППО захищає лише ключові об'єкти, такі як резиденція Володимира Путіна, в той час як інші регіони РФ залишаються вразливими. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомив керівник ЦПД РНБО, лейтенант Андрій Коваленк.

За його словами, наразі ППО РФ не здатна ефективно захищати більшість стратегічно важливих об'єктів на території країни. "Це не просто проблема окремих систем, а наслідок загальної вразливості оборонної інфраструктури", — зазначив він.

"Російська ППО все більше пробивається і виявляється не здатною захистити стратегічні об‘єкти РФ, окрім резиденції Путіна і Москви", - розповів він.

Також він зауважив, що ці проблеми виникають ще до можливої ескалації конфлікту з країнами НАТО. "Зараз у повітрі ще не з'являлися крилаті ракети на кшталт "Томагавків", які здатні нанести значно більшу шкоду", - акцентував він.

Нагадаємо, ЗСУ на Курщині вперше взяли в полон солдатів Північної Кореї

Оценка материала:

5.00 / 2
В Росії приховують знищення їхньої ППО — ЦПД РНБО 5.00 5 2
Політика / Світ
13.01.2025 747
Еще материалы раздела «Світ»