НОВИНИ ДНЯ: Сі Цзіньпін почав масштабну чистку армії: під слідством головні генерали Китаю  Український МіГ-29 знищив будівлю з ворожими операторами FPV-дронів  Україна назавжди змінила світ, навіть якщо мир буде досягнуто — The Telegraph  Спецпредставник Трампа прокоментував переговори щодо війни в Україні  Ковзанка на дорогах і крижаний дощ: синоптик дав тривожний прогноз  "Цю грубу правду має хтось сказати": Сибіга порівняв Орбана з посіпакою Гітлера  Гороскоп на 24 січня: Скорпіонам - незвичайні сигнали, Рибам - пробувати новевсі новини дня
Політика
Європа
16.01.2025 533

Фіцо розлютило те, що школяр із синьо-жовтою стрічкою не потиснув руку президенту

Прем’єр Словаччини заявив, що забрав би у школяра нагороду.

994d5337056823f0de387ef112e21939_16.01.25_1

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо розкритикував вчинок школяра Симона Оманіка, який відмовився тиснути руку президентові країни Петеру Пеллегріні. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це Фіцо написав у Мережі.

Політик висловив обурення тим, що "невихований підліток з українським прапором на піджаку не потиснув руку президенту Словацької Республіки".

"Антисловацькі та антивладні медіа шалено аплодують студенту. Кажуть, що його відмова потиснути руку мала б стати прикладом опору", – написав Фіцо.

Він додав, що "соросівські медіа розкладають державу в прямому ефірі".

Прем’єр заявив, що забрав би у школяра нагороду.

"Я не буду мудрим і скажу, що б я зробив, якби мій міністр освіти організував для мене подібний захід, а один з нагороджених студентів не потиснув мені руку, як одному з трьох вищих посадовців держави. По-перше, я б запитав у нього, чи є у нього дитяча кімната. По-друге, чому його навчили батьки. По-третє, я б забрав у нього нагороду і відправив би її туди, де вона має бути, на очах у всіх ЗМІ. І, нарешті, я б подякував міністру освіти за співпрацю", – йдеться у дописі Фіцо.

Він додав, що Пеллегріні помилився, коли сказав, що поважає учня, адже "тут нема чого поважати".

Нагадаємо, напередодні у Мережі з’явилося відео, на якому у Словаччині школяр Симон Оманік демонстративно відмовився потиснути руку Пеллегріні під час отримання нагороди за призове місце на математичній олімпіаді. У хлопця на піджаку була українська символіка.

Оценка материала:

5.00 / 2
Фіцо розлютило те, що школяр із синьо-жовтою стрічкою не потиснув руку президенту 5.00 5 2
Політика / Європа
16.01.2025 533
Еще материалы раздела «Європа»