НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку починають нове життя: на них чекає кардинальний переворот  НАТО розпадається: Расмуссен закликав до створення європейського оборонного союзу  В Україні різко здешевшав один із салатних овочів  Точка неповернення 2026: експерт спрогнозував, що чекає на Росію  Україна виготовить 25 тисяч бойових роботів для заміни людей у "зоні смерті"  Щоб півонії стояли у вазі два тижні: що додати у воду  Економіка України у 2026 році зростатиме повільніше: НБУ оновив прогнозвсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
17.01.2025 432

Україна передасть "привіт росіянам" від атакованого дронами Києва: реакція Зеленського

Російські дрони атакували Київ під час перемовин президента України та прем'єр-міністра Великої Британії.

d80051f0bb3cc4aa161356082b02c0be_17.01.25_1

Володимир Зеленський заявив, що Україна обов'язково "передасть привіт" Росії після того, як у четвер, 16 січня, під час зустрічі президента України з британським прем'єром Кіром Стармером українську столицю атакували ворожі дрони. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це пише Interfax.

У відповідь на запитання журналістів, як сприйняли атаку учасники британсько-українських перемовин, Зеленський коротко відповів: "Ми передамо привіт також".

Своєю чергою Стармер зазначив, що сьогоднішня дронова атака ще раз нагадала про щоденні реалії України. Британський прем'єр також наголосив на необхідності продовжувати підтримку України.

Нагадаємо, місце зустрічі Зеленського і Стармера атакував російський дрон. Безпілотник, який, можливо, був російською приманкою, було видно і чути неподалік від Офісу президента.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україна передасть "привіт росіянам" від атакованого дронами Києва: реакція Зеленського 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
17.01.2025 432
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»