НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку витягнуть "золотий квиток" від Всесвіту і будуть на висоті  Втрати армії РФ на фронті настільки великі, що Путін в паніці йде на відчайдушний крок: у ISW попередили  Зустріч з Лукашенком можлива? У МЗС зробили заяву про контакти з Мінськом  Сенатори США вимагають від Трампа пояснень через паузу в санкціях проти Росії  НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний фланг  Не лише горіхи: що треба нести до церкви на Третій Спас  Трамп знайшов "винного" у скороченні запасів зброї США: "Він віддав Україні все"всі новини дня
Політика
Україна
19.01.2025 1069

Чи скоротять США допомогу Україні після інавгурації Трампа: Шольц дав відповідь

Німецький канцлер розраховує, що США та Європа будуть й надалі підтримувати Україну спільними зусиллями.

1a90026d39b015b533df74d67bc14cfc_19.01.25_1

Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц під час пресконференції у Берліні заявив, що впевнений у продовженні допомоги Україні з боку Сполучених Штатів після інавгурації 47-го президента США Дональда Трампа, яка відбудеться вже у понеділок, 20 січня. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це пише The Guardian.

Шольц зауважив, що після виборів у США вже двічі розмовляв з новообраним президентом. За словами канцлера, між Німеччиною та США триває "інтенсивний" дипломатичний діалог.

"Тому ми можемо сподіватися, що хороша співпраця між Європою і США триватиме і в майбутньому, зокрема й щодо питання підтримки України. Тому я не очікую, що США припинять підтримувати Україну в її захисті", – наголосив Олаф Шольц.

Нагадаємо, Шольц заявив, що виступає проти збільшення постачання зброї Україні, якщо це потребуватиме скорочення фінансування інших статей бюджету. Збільшення постачання зброї Україні не повинно впливати на інші витрати Німеччини, заявляє канцлер.

Оценка материала:

5.00 / 3
Чи скоротять США допомогу Україні після інавгурації Трампа: Шольц дав відповідь 5.00 5 3
Політика / Україна
19.01.2025 1069
Еще материалы раздела «Україна»