НОВИНИ ДНЯ: Росія хоче змусити Трампа відмовитися від переговорів з Україною, - ISW  Переговори України, Росії та США завершилися: перші підсумки  "Цю грубу правду має хтось сказати": Сибіга порівняв Орбана з посіпакою Гітлера  Гороскоп на 24 січня: Скорпіонам - незвичайні сигнали, Рибам - пробувати нове  Зеленський готовий укласти угоду, - Трамп  Фон дер Ляєн: «Пакет процвітання» для України майже завершено — що передбачає документ  США отримають Гренландію? Про яку угоду каже Трамп і яка роль Рютте в цьомувсі новини дня
Політика
Україна
21.01.2025 543

В ЦПД розповіли, на що робить ставку РФ у війні після вдалих ударів по НПЗ

Удари Сил оборони України по російських нафтобазах вже принесли свої результати. Бо наразі Росія під час наступів на фронті більше покладається на піхоту.

_viyskovi_gettyimages_1238979659_c3f2ed7e1541302bb9e7eba78d5eed15_650x410_21.01.25

Про це заявив керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) Андрій Коваленко, пише РБК-Україна з посиланням на його Telegram. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Зараз через значні втрати бронетехніки, а також логістичні збої по паливу внаслідок ударів по НПЗ та нафтобазам, росіяни більше сил покладають на піхотні наступи", - розповів він.

За словами Коваленка, своєю чергою, російська піхота використовує техніку, також мотоцикли, баггі, і власні ноги.

Атаки ЗСУ на російські нафтобази

Українські військові постійно б'ють по нафтобазах і важливих об'єктах РФ, які забезпечують угруповання окупантів на фронті в Україні.

Наприклад, 18 січня дрони ГУР атакували нафтобазу в Тульській області (Росія). Відомо про щонайменше десять "прильотів".

А ввечері 17 січня невідомі дрони атакували нафтобазу у Калузької області. Мова йшла про промислове підприємство в місті Людиново. За словами очевидців, уламки впали на територію заводу і там почалась пожежа.

Оценка материала:

5.00 / 2
В ЦПД розповіли, на що робить ставку РФ у війні після вдалих ударів по НПЗ 5.00 5 2
Політика / Україна
21.01.2025 543
Еще материалы раздела «Україна»