НОВИНИ ДНЯ: НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний фланг  Після 13 серпня життя може набрати нових обертів: три знаки китайського гороскопу, яким важливо не проґавити цей період  Чому не можна прати одяг за 90°C або 40°C: лікар розкрив правильну температуру прання для більшості речей  У житті цих знаків Зодіаку незабаром перерветься "чорна смуга"  Як прибрати жовті плями від поту з білої сорочки за допомогою аспірину: перевірений домашній спосіб і пропорції  Ці три знаки Зодіаку входять у нову потужну еру: дороги назад не буде  Як вивести плями зі світлого замшевого взуття: прості домашні способивсі новини дня
Політика
Україна
23.01.2025 603

Як українці ставляться до повернення біженців з-за кордону: результати соцопитування

Попри складнощі війни, більшість українців зберігають позитивне ставлення до біженців, готові підтримати їхнє повернення.

0d701041c20d212292cbe995dc1d0b1a_23.01.25_1

Українці сподіваються, що ті, хто був змушений виїхати за кордон через повномасштабне вторгнення Росії, зможуть повернутися додому. Багато співвітчизників прагнуть зберегти єдність і підтримку, попри труднощі війни. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

"Повністю толерантним є ставлення 47% опитаних,  ще майже 40% згодні, щоб вони поверталися до України (разом 87%). Не хотіли б їх бачити в Україні лише 13%", — йдеться у дослідженні.

Нове дослідження показало, що ставлення українців до біженців залишається переважно позитивним. Результати узгоджуються з даними вересня 2022 року, коли 90% громадян висловили розуміння і не засуджували біженців. Експерти зазначають, що лише 13% негативного ставлення не є тривожним фактором. Зокрема, 87% українців готові прийняти біженців до свого найближчого оточення, що свідчить про загалом сприятливу ситуацію щодо цього питання в суспільстві.

Ставлення українців до біженців залишається стабільним, з незначними змінами між результатами березня 2023 року та теперішніми даними.

Нагадаємо, що у грудневому 2024 року опитуванні КМІС українці розповіли, скільки ще готові терпіти тягар війни.

Оценка материала:

5.00 / 2
Як українці ставляться до повернення біженців з-за кордону: результати соцопитування 5.00 5 2
Політика / Україна
23.01.2025 603
Еще материалы раздела «Україна»