НОВИНИ ДНЯ: НАТО без США навіть не захистить членів Альянсу, - Зеленський  Гороскоп на 24 січня для всіх знаків зодіаку: хто відчує оновлення та приплив сил  В Німеччині не вірять у мир з Росією: у ЗМІ розповіли подробиці  Гороскоп на 24 січня: Скорпіонам - незвичайні сигнали, Рибам - пробувати нове  Кабмін запровадив доплати за ремонтні роботи після ударів РФ: хто і скільки отримає  У Києві потеплішає, але погода готує новий сюрприз: прогноз на 24 січня  Путін скасував масований обстріл Києва в останній момент: що сталосявсі новини дня
Політика
Україна
03.02.2025 512

Залужний пропонував наступ на Бєлгород, але його не підтримали - генерал Назаров

Події мали місце 2022 року.

081c998d64588849c57a4da77cbc5652_03.0225_1

2022 року колишній Головком Валерій Залужний пропонував план наступу на Білгородську область РФ, який нібито реалізували вже 2024 році на Курщині. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомив вадник колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного генерал-майор Віктор Назаров в інтерв'ю Бі-бі-сі.

З його слів, Залужний висунув ідею наступу на Білгородщину на одній із нарад в РНБО.

Колишній головнокомандувач нібито оголосив план, згідно з яким спершу треба було стабілізувати лінію фронту на Донбасі, без здійснення там активних наступальних дій. Потім здійснювати операції з ураження об’єктів у Криму та операції в глибині території Росії, зокрема для ураження енергетичних об’єктів.

"Наступним етапом, за планом Залужного, мало б бути перенесення бойових дій на територію ворога, а саме на стик Курської та Білгородської областей. Також нібито пропонували оточити або блокувати Білгород, щоб позбавити росіян можливості завдання ударів по Харкову і створити загрозу постачання для російського угруповання на Донбасі", - сказав він.

Нагадаємо, видання Business Insider писало, що 2022 року хотів здійснити контрнаступ, але цього так і не сталося. Україна почала контрнаступ на Запорізькому напрямку на рік пізніше, ніж планував Залужний, і цього разу Росія була більш підготовленою. Великі російські укріплення стали однією з причин, через яку контрнаступ України 2023 року не досяг своїх цілей, ідеться у статті.

Оценка материала:

5.00 / 2
Залужний пропонував наступ на Бєлгород, але його не підтримали - генерал Назаров 5.00 5 2
Політика / Україна
03.02.2025 512
Еще материалы раздела «Україна»