НОВИНИ ДНЯ: Усі справи трьох знаків Зодіаку різко підуть вгору на початку червня  Від Путіна приховали катастрофу росіян на фронті, а пропагандисти на межі "бунту" — аналіз ISW  Дизель на АЗС може подешевшати на 7-10 гривень: коли чекати нових цін  Таропрогноз на 29 травня 2026 року: кому день принесе новий шанс, а кому — складний вибір  У п'ятницю Україні прогнозують сильний вітер, дощ і грози  Путін приїхав в гості до союзника з кулеметником на броньовику   Негода атакує : які області накриють шквали, а де вдарять грозивсі новини дня
10.02.2025 563

Цифрові документи українців визнають у ЄС

Україна успішно пройшла тестування інтеграції цифрових документів громадян із європейським аналогом EU Digital Identity Wallet.

Про це повідомляють Контракти з посиланням на пресслужбу Міністерства цифрової трансформації.

"Вже скоро українці зможуть користуватися цифровими документами за кордоном, а європейці будуть використовувати свої в Україні. EUDI Wallet знадобиться для багатьох життєвих ситуацій за кордоном – зареєструвати SIM-картки, відкрити рахунок у банку або показати документи у телефоні", – пояснюють у Мінцифрі.

Інтеграція EUDI Wallet та українських персональних цифрових документів завершиться до кінця 2026 року.

У європейському електронному гаманці для українців будуть доступні різні документи та послуги, наприклад:

  • підтвердження особистості для державних послуг онлайн
  • електронне посвідчення водія
  • реєстрація SIM-картки
  • відкриття банківських рахунків
  • електронний підпис
  • електронні рецепти

Очікується, що Україна стане єдиною державою з 20 країн-учасниць, яка не є членом ЄС, де будуть доступні послуги EUDI Wallet.

Оценка материала:

5.00 / 2
Цифрові документи українців визнають у ЄС 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
10.02.2025 563
Еще колонки: Колонки / Блоги