НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 18 квітня  В Україну повертаються квітневі заморозки на ґрунті та у повітрі: де і коли чекати мінус   Молодик 17 квітня: що принесе цей день кожному знаку Зодіаку - прогноз астролога  Не лише Трамп. Україна хоче бачити на переговорах з Путіним ще одного президента  Україну очікують два стрибки цін на продукти  Кремль вже не подужує: на війну не вистачає ані людей, ані грошей  Нова тактика РФ: чому удари по Україні все частіше стаються вденьвсі новини дня
Політика
Європа
12.02.2025 529

Макрон закликав Трампа "вирішити проблему з Україною", а не погрожувати Європі

Французький лідер наголосив, що Євросоюз не повинен бути "головною проблемою для США".

ff3ccc64bde6c46e6de01573fdf5d2a9_12.02.25_1

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що готовий до прямої конфронтації з президентом США Дональдом Трампом у разі запровадження тарифів на товари з Євросоюзу. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це французький лідер сказав у інтерв’ю CNN.

Макрон пригрозив, що американці відчують на собі тиск будь-яких тарифних заходів у вигляді підвищення цін.

Президент Франції наголосив, що Євросоюз не повинен бути "головною проблемою для США".

"Нам слід вирішити проблему з Україною. Нам слід вирішити ситуацію на Близькому Сході. Хіба Євросоюз – це ваша першочергова проблема? Ні, я не думаю. Ваша перша проблема – це Китай, так що вам треба сконцентруватися на цьому", – висловився Макрон.

Він акцентував, що Європа є союзником США.

"І якщо ви хочете, щоб Європа більше займалася інвестиціями та питаннями оборони та безпеки, якщо ви сподіваєтеся на розвиток, який, як я вважаю, в інтересах США, не треба шкодити європейській економіці, погрожуючи їй тарифами", – наголосив президент Франції.

Нагадаємо, напередодні Трамп анонсував взаємні мита для багатьох країн, що стане значною ескалацією його наступальних дій, спрямованих на розрив і зміну глобальних торгових відносин у США.

Оценка материала:

5.00 / 2
Макрон закликав Трампа "вирішити проблему з Україною", а не погрожувати Європі 5.00 5 2
Політика / Європа
12.02.2025 529
Еще материалы раздела «Європа»