НОВИНИ ДНЯ: Багато хто видаляє його помилково: який пасинок потрібно залишити у помідорів  Коли Хрещення Руси-України, Іллі та Пантелеймона: головні церковні дати липня 2026  Кабачки виростуть справжніми гігантами: потрібно лише полити їх одним простим засобом  Сонце зникне майже на хвилину: коли і де спостерігати перше за 27 років повне сонячне затемнення у 2026 році  Ложка цієї спеції на півтора літра води – попелиці на трояндах не буде: чим обробити  Початок астрономічного літа продовжує впливати на всіх: що чекає на всі знаки зодіаку до кінця червня  Найкращий час для поливання рослин у спеку назвали експерти: і це не раноквсі новини дня
Політика
Світ
12.02.2025 718

У НАТО назвали трьох союзників Росії, завдяки яким вона здатна продовжувати війну

Росія продовжує війну проти України за підтримки Китаю, Північної Кореї та Ірану. Водночас у довгостроковій перспективі Москві буде складно це робити через високі втрати.

gettyimages_2035180700_881a7bdba17af2e3841063eeb942a573_650x410_12.02.25

Про це заявив голова Військового комітету НАТО адмірал Джузеппе Каво Драгоне, пише РБК-Україна з посиланням на його інтерв'ю Armyinform. Про це повідомляють Контракти.UA.

"З лютого 2022 року Росія втратила понад 700 тисяч солдатів убитими і пораненими. Тисячі танків, бронемашин і літаків були знищені, а російський флот був витіснений з більшої частини Чорного моря", - сказав він.

За його словами, попри ці втрати, Росія продовжує війну за підтримки Північної Кореї, Ірану та Китаю.

"Однак у довгостроковій перспективі Росії буде складно і надалі не зважати на такий високий рівень втрат", - заявив Драгоне.

Як зазначив адмірал, продовження військової підтримки України призведе до подальшого погіршення військової спроможності Росії та поставить Україну в сильнішу позицію під час переговорів.

"Ми повинні зосередитись на підтримці завершення війни, щоб забезпечити Україні можливість вступати в будь-які переговори з позиції сили", - додав він.

Нагадаємо, за даним Генштабу ЗСУ, Росія втратила близько 850 тисяч вбитими та пораненими з моменту вторгнення в Україну в лютому 2022 року. Британська розвідка прогнозує, що Москва продовжить втрачати більше тисяч осіб щодня в лютому.

Січень 2025 року став другим найдорожчим місяцем війни для Росії із загальним числом втрат у 48 240 осіб (убитих і поранених). У січні 2025 року територіальні завоювання Росії в Україні сповільнилися. Російські війська зайняли близько 320 кв. км порівняно з приблизно 400 кв. км у грудні 2024 року.

Оценка материала:

5.00 / 2
У НАТО назвали трьох союзників Росії, завдяки яким вона здатна продовжувати війну 5.00 5 2
Політика / Світ
12.02.2025 718
Еще материалы раздела «Світ»