НОВИНИ ДНЯ: П'ятниця 13-те озолотить і приємно здивує ці китайські знаки Зодіаку  "Орешнік" по Україні та НАТО: Лукашенко погрожує "бахнути" ракетою Кремля  США хочуть розділити Європу: Каллас назвала головну причину  У Кремлі назвали строки, як довго ще "різатимуть" доступ до інтернету росіянам  Трамп похизувався вигодою для США від війни в Ірані  "Ненависть до України": Зеленський зробив заяву про кампанію Орбана та угорців  "Можемо повірити їм на слово": у Трампа пояснили, чому не карають РФ за злив даних Іранувсі новини дня
Політика
Україна
16.02.2025 484

Зеленський: Україні буде дуже важко вижити без військової підтримки США

Президент України заявив, що він навіть "не хоче думати про те, щоб не мати підтримки США".

1f228c3e1c50c89741eb8d5d78a1c0fe_16.02.25_1

Президент України Володимир Зеленський заявив 14 лютого 2025 року, що Україні буде "дуже, дуже, дуже важко" вижити без військової підтримки США як зараз, коли вона намагається відбити вторгнення Росії, так і в майбутньому після закінчення війни. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це інформує NBC News.

"Напевно, це буде дуже, дуже, дуже важко. І, звичайно, у всіх складних ситуаціях у вас є шанс", — сказав Зеленський у кулуарах Мюнхенської конференції.

"Але у нас буде мало шансів, низьких шансів вижити без підтримки Сполучених Штатів. Я вважаю, що це дуже важливо, критично. Я не хочу думати про те, щоб» воювати проти Росії без підтримки Америки" — сказав Зеленський.

"Я не хочу думати, що ми не будемо стратегічними партнерами", — додав він.

Президент України також висловив стурбованість тим, що Україна буде вразливою до чергового великого нападу з боку Росії в майбутньому, якщо США не продовжать надавати військову підтримку.

Зеленський заявив, що президент Росії Володимир Путін хоче сісти за стіл переговорів не для того, щоб припинити війну, а для досягнення угоди про припинення вогню, яка б зняла певні міжнародні санкції проти Росії та дозволила б її військовим перегрупуватися.

"Це дійсно те, чого він хоче. Він хоче зробити паузу, підготуватися, потренуватися, зняти якісь санкції, через припинення вогню і так далі", — сказав Зеленський.

Нагадаємо, що раніше Зеленський закликав Палату представників Конгресу США продовжити військову підтримку. Мовляв, мир можна отримати завдяки силі.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський: Україні буде дуже важко вижити без військової підтримки США 5.00 5 2
Політика / Україна
16.02.2025 484
Еще материалы раздела «Україна»