НОВИНИ ДНЯ: В Україні молодь готуватимуть до спротиву: чи будуть після курсу везти на ВЛК  Місячний посівний календар на квітень 2026  Україна отримає кошти на ремонт доріг: які напрямки у пріоритеті  Їм пощастить по-крупному: 6 знаків зодіаку, яким доля відкриває всі двері до кінця червня 2026  Ціни можуть зростати швидше: в НБУ попередили про зміну інфляційної траєкторії  Гороскоп на 26 березня: Тельцям - гроші, Левам - випробування  Нові предмети та стрільби: як закон про нацспротив змінить навчання школярів та студентіввсі новини дня
Політика
Україна
18.02.2025 715

ЧАЕС під ударом: Зеленський пояснив, що насправді хотів показати Кремль

Путін намагається показати, що для нього безпека не має значення.

1d64c2304463e8cf79ba23eab2f3bea1_18.02.25_1

Президент України Володимир Зеленський прокоментував атаку безпілотника на Чорнобильську атомну електростанцію, наголосивши на її символічному значенні та черговій демонстрації агресії з боку Росії. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це він сказав в інтерв'ю NBC News.

За його словами, удар було завдано в день початку Мюнхенської конференції з безпеки, що є свідомим сигналом з боку Кремля.

"Він намагається показати, що для нього це не має значення. Що б ви не вирішили щодо безпеки, він може зробити те, що захоче", – заявив Зеленський.

Президент підкреслив, що дрон було спрямовано прямо на саркофаг четвертого блоку ЧАЕС, який був зведений зусиллями 40 країн, зокрема за фінансування США та європейських держав.

"Сорок країн будували його протягом багатьох років, і він просто скерував туди дрон спеціально для цього саркофагу. Ви думаєте, що така людина хоче миру?", – наголосив Зеленський.

Нагадаємо, в ніч проти 14 лютого російський ударний безпілотник із фугасною бойовою частиною влучив в укриття 4-го енергоблока ЧАЕС. Радіаційний фон не підвищувався.

Оценка материала:

5.00 / 2
ЧАЕС під ударом: Зеленський пояснив, що насправді хотів показати Кремль 5.00 5 2
Політика / Україна
18.02.2025 715
Еще материалы раздела «Україна»