НОВИНИ ДНЯ: Трамп раптово "охолов" до Нобелівської премії миру  Гороскоп на 14 березня для всіх знаків зодіаку: кому доля готує приємний сюрприз  Чому неможливо заборонити Telegram: генерал СБУ назвав головну проблему  Гороскоп на 14 березня за картами Таро: Тельцям - звернутися за порадою, Ракам - романтика  Гречка вже на вагу золота: ціни пробили нову психологічну межу, а експерти говорять про дефіцит  Гороскоп на 14 березня: Овнам - змінювати плани, Ракам - неприємна суперечка  Які однорічники зацвітають найпершими: квіти милуватимуть око через 3-4 тижні після садіннявсі новини дня
Політика
Світ
22.02.2025 1209

США пропонують Києву “виграшну” економічну угоду: що відомо

Офіційного підтвердження угоди наразі немає, але переговори тривають.

cf2843dac3277646fca5591b36987bd3_22.02.25_1

Адміністрація Дональда Трампа готує економічний план співпраці між США та Україною, який має стратегічне значення для обох країн. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це заявив міністр фінансів США Скотт Бессент, повідомляє The Hill.

За його словами, угода стане “виграшним” рішенням:

  • Україна отримає інвестиції, ноу-хау та підтримку американського бізнесу;
  • США виграють від партнерства, яке принесе обом країнам прибуток.

Міністр наголосив, що США роблять ставку на чесне партнерство, тоді як Китай використовує “хижацькі оборудки” для контролю над ресурсами.

“Це не експлуатація, а реальна економічна співпраця. США привнесуть ноу-хау, капітал та стануть каталізатором для України”, – зазначив Бессент.

Минулого тижня він привіз до Києва проєкт угоди, яка може стати довгостроковою та багатофункціональною. Американський міністр упевнений, що співпраця з Вашингтоном стане ще одним інструментом стримування російської агресії.

“Коли українці зрозуміють, що ця угода має стратегічне значення, вона стане ключовою для безпеки країни”, – додав Бессент.

Очільник Мінфіну США висловив переконання, що українська влада пристане на пропозицію.

“Я впевнений, що президент Володимир Зеленський буде на борту, коли побачить усі переваги цієї співпраці”, – зазначив він.

Нагадаємо, Дональд Трамп накинувся з новими звинуваченнями на українського президента Володимира Зеленського звинувачуючи його в тому, що "він нічого не робив для закінчення війни".

Оценка материала:

5.00 / 3
США пропонують Києву “виграшну” економічну угоду: що відомо 5.00 5 3
Політика / Світ
22.02.2025 1209
Еще материалы раздела «Світ»