НОВИНИ ДНЯ: Кремль закручує гайки перед війною з НАТО: Інтернет "гасять" навіть для влади - ISW  Весняне рівнодення 20 березня 2026 року: що на нас чекає в цей час  Україна створює власний "Залізний купол": у Повітряних силах розкрили деталі  Молодик у Рибах 19 березня 2026 року: що на нас чекає в цей час  Тисяча ракет Patriot не допоможуть проти сотні "Шахедів": Зеленський зробив несподівану заяву  Карти Таро назвали знак, якому 13 березня може принести несподівану можливість  Дружня до РФ країна відмовилася від російських турбін на користь китайськихвсі новини дня
Політика
Україна
24.02.2025 1167

Рейтинг Зеленського злетів останнім часом, але він не найвищий в Україні

Соціологи зафіксували різке зростання рейтингу Володимира Зеленського останнім часом. Як і раніше, його випереджає Валерій Залужний.

_zaluzhniy_foto_president_gov_ua_cbdc6fbc6275d97dfb3e5d41331c7347_650x410_24.02.25

Про це пише РБК-Україна з посиланням на дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 20-21 лютого. Про це повідомляють Контракти.UA.

Президенту довіряють дві третини українців, не довіряють - третина (34%). З січня рівень довіри покращився з 57 до 65%.

Колишньому головнокомадувачу ЗСУ, а нині послу в Лондоні довіряють три чверті українців (76%), недовіряють - 16%. Довіра до Залужного поступова падала з весни минулого року.

Крім того:

  • телеведучому Сергію Притулі довіряють 34%, недовіряють - 51%;
  • п'ятому президенту Петру Порошенку довіряють 22%, недовіряють - 76%;
  • колишньому голові Верховної Ради Дмитру Разумкову довіряють 19%, недовіряють - 41%;
  • екс-прем'єрці Юлії Тимошенко довіряють 11%, недовіряють - 86%.

Опитування було проведене Соціологічною групою "Рейтинг" 20-21 лютого 2025 року серед 1200 респондентів в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв'язок. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%.

Рейтинг довіри Валерія Залужного був вищим ніж у Зеленського наприкінці 2023 року та досягав 88%. Після відставки в лютому 2024 року великі соціологічні компанії не публікували рейтинги Залужного, який був призначений послом у Великій Британії.

Рейтинг Зеленського зріс на початку 2025 року. Це відбулося ще що того, як президент США Дональд Трамп заявив, ніби то у Зеленського рейтинг 4%.

Оценка материала:

4.00 / 4
Рейтинг Зеленського злетів останнім часом, але він не найвищий в Україні 4.00 5 4
Політика / Україна
24.02.2025 1167
Еще материалы раздела «Україна»