НОВИНИ ДНЯ: Чи запасатися пальним зараз? Чому ціни на АЗС завмерли і чого боятися водіям восени  Таропрогноз від 17 до 23 серпня 2026 року: тиждень, коли все стане на свої місця  Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 17–19 серпня  Китайський гороскоп на 17–23 серпня: п’ять знаків опиняться перед можливістю, яку не варто пропускати  Навіть стара жовта акрилова ванна стане білосніжною: допоможуть 2 "дідівських" засоби  Місячний гороскоп на 17–23 серпня: що рекомендується робити кожного дня тижня  Стара ванна ще засяє: як відреставрувати емаль у домашніх умовахвсі новини дня
26.02.2025 643

Світовий банк оцінив прямі збитки агросектору України внаслідок війни

За оцінкою експертів Світового банку, український агросектор внаслідок повномасштабного вторгнення зазнав збитків на суму 11,2 млрд доларів.

Про це повідомляють Контракти з посиланням на пресслужбу Міністерства аграрної політики та продовольства.

«За розрахунками Світового банку, прямі збитки в агросекторі склали – 11,2 млрд доларів. Окремим пунктом, 700 млн доларів - затрати на зрошення та водні ресурси», - йдеться у повідомленні.

Згідно з новим звітом Світового банку про оцінку збитків і потреб, на відновлення України упродовж наступного десятиліття необхідно 524 млрд доларів, що на 38 млрд доларів більше за попередні оцінки.

Від загальної суми потреб у довгостроковій перспективі, потреби на відбудову та відновлення торгівлі і промисловості оцінили у понад 64 мдрд дол., а сільського господарства - понад 55 млрд дол.

Оценка материала:

5.00 / 3
Світовий банк оцінив прямі збитки агросектору України внаслідок війни 5.00 5 3
Бізнес / Ринки та компанії
26.02.2025 643
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»