НОВИНИ ДНЯ: Як прибрати жовті плями від поту з білої сорочки за допомогою аспірину: перевірений домашній спосіб і пропорції  Ці три знаки Зодіаку входять у нову потужну еру: дороги назад не буде  Як вивести плями зі світлого замшевого взуття: прості домашні способи  Гороскоп на 13 серпня за картами Таро: Дівам – незручна ситуація, Ракам – баланс  Забудьте про хімчистку: рецепт натуральної піни, яка поверне свіжість ковдрам, подушкам і матрацам  Гороскоп на 13 серпня для всіх знаків зодіаку: Місяць у Діві підкаже, кому не варто відкладати важливі рішення  Лікарі б’ють на сполох через популярне літнє взуття: що з ним не таквсі новини дня
Політика
Світ
02.03.2025 692

Зеленський "зірвав маски з адміністрації США: оглядач The Atlantic про скандал у Білому домі

Цей скандал став знаковим моментом на світовій арені

42f6bf48a3d314e768307364404d9874_02.03.25_1

Скандал між Дональдом Трампом та Володимиром Зеленським під час їхньої зустрічі в Білому домі відкрив очі багатьом американцям та союзникам США. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це пише оглядач The Atlantic Девід Фрум, наголошуючи, що ця ситуація нарешті зірвала маски з адміністрації Трампа.

“Було б набагато гірше, якби на Зеленського тиснули за зачиненими дверима”, – зазначає журналіст, пояснюючи, що відкрита суперечка дозволила побачити справжню політику Вашингтона щодо України.

Фрум вважає, що “Трамп і Венс продемонстрували свою прихильність до Росії та особисту неприязнь до Зеленського”, а також підкреслив, що тепер союзники Америки мають задуматися над планом Б для забезпечення власної безпеки.

Журналіст підсумовує, що “республіканці сьогодні оголили своє справжнє обличчя перед світом”, і ця подія стане знаковою в міжнародній політиці.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп після напружених переговорів із Володимиром Зеленським провів закриту нараду з віцепрезидентом Джей Ді Венсом, держсекретарем Марко Рубіо та міністром фінансів Меліссою Бессент.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський "зірвав маски з адміністрації США: оглядач The Atlantic про скандал у Білому домі 5.00 5 2
Політика / Світ
02.03.2025 692
Еще материалы раздела «Світ»