НОВИНИ ДНЯ: Справи цих знаків Зодіаку різко підуть вгору в червні: кому забезпечено прорив  У РФ заговорили про кінець війни без “перемоги”: чому Путін не може вибратися з власної пастки  Епіфаній, Онуфрій чи Папа Римський? Кому з лідерів церков довіряють українці  Економічний "шторм" у РФ: Путін перед вибором — кінець війни чи крах  "Тушіть Пітєр": "Мадяр" потролив пожежу на нафтотерміналі перед форумом Путіна  У РФ позбуваються "непотрібних спеціальностей" та закликають молодь йти в армію  Не тільки Мельник. Кого ще з історичних діячів перепоховають на військовому кладовищівсі новини дня
Політика
Світ
08.03.2025 731

Ірландія може відправити спецназ до України: для чого це потрібно

Ухвалений закон усуває бар’єр та дозволяє залучати ірландських спецпризначенців для охорони дипломатичних установ і громадян у гарячих точках.

1b92eb5010b5290e2de62ede21448238_08.03.25_1

Уряд Ірландії ухвалив законопроєкт, що дозволяє відправляти спецпризначенців за кордон для виконання охоронних завдань. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомляють Irish Independent і The Irish Times.

Згідно з заявою Міністерства оборони Ірландії, ці законодавчі зміни особливо важливі для захисту посольств, підтримки ірландських громадян і виконання завдань із ближньої охорони за межами країни.

Як пише The Irish Times, елітний підрозділ Army Ranger Wing (ARW) планували направити до України ще 2022 року для охорони ірландських офіційних осіб. Однак через юридичні прогалини уряд у Дубліні отримав висновок, що чинне законодавство не дозволяє військовим виконувати охоронні місії за кордоном.

Через це Міністерство закордонних справ Ірландії змушене було наймати приватну охоронну компанію для захисту ірландської пані посла в Україні Терези Гіллі та співробітників дипмісії в Києві.

Нагадаємо, уряд Ірландії розробляє пропозиції, щоб новоприбулим біженцям з України не надавати безкоштовне житло. Нове правило почне діяти від березня 2025 року.

Оценка материала:

5.00 / 3
Ірландія може відправити спецназ до України: для чого це потрібно 5.00 5 3
Політика / Світ
08.03.2025 731
Еще материалы раздела «Світ»