НОВИНИ ДНЯ: США знімають санкції з білоруського калію  Spotify і Apple Music будуть блокувати російських артистів: процес уже стартував  "Троянський кінь Трампа": що Європу лякає в мирному плані США для України  США готові дати Україні гарантії за 5 статтею НАТО з юридичною силою, - Axios  "Модний" фрукт виявився помічником у зниженні холестерину  Росія могла контролювати Україну без війни: Портников назвав найбільший прорахунок Кремля  Комплекс "Сапсан" цього року вийшов на серійне виробництво та системне застосування ЗСУ, - ЗМІвсі новини дня
Політика
Світ
13.03.2025 1709

Витрачав держкошти на розкішне життя: Саакашвілі отримав 9 років в'язниці

Його визнали винним у розтраті бюджетних коштів у великому розмірі.

2c1bd8352f70261da5f6284fa2505b02_13.03.25_1

Колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі засудили до дев’яти років позбавлення волі у так званій справі про піджаки. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомив грузинський телеканал "Руставі-2".

Саакашвілі звинувачували в тому, що у 2009—2012 роках він витратив $3,2 мільйона з коштів спецслужби держохорони для особистих цілей — на одяг, навчання сина, оренду автомобілів, косметичні процедури. Сам він називає цю справу політичною.

Наразі Саакашвілі вже відбуває шестирічний термін.

Новий термін позбавлення волі рахуватимуть від моменту затримання Саакашвілі — тобто від 1 жовтня 2021 року. Таким чином, за вироком, на свободу він зможе вийти лише 1 жовтня 2030 року. Водночас він фігурує у справі про розгін опозиційного мітингу 7 листопада 2007 року й незаконний перетин кордону.

Оценка материала:

5.00 / 2
Витрачав держкошти на розкішне життя: Саакашвілі отримав 9 років в'язниці 5.00 5 2
Політика / Світ
13.03.2025 1709
Еще материалы раздела «Світ»