НОВИНИ ДНЯ: Не лише Трамп. Україна хоче бачити на переговорах з Путіним ще одного президента  Україну очікують два стрибки цін на продукти  Кремль вже не подужує: на війну не вистачає ані людей, ані грошей  Українцям доведеться лікуватися вдома? : чому нові стандарти госпіталізації спричинили скандал  Положення Путіна хитке: Європу закликали завдати вирішального удару  "Мігранти на замовлення": Мадяр звинуватив Орбана у таємній допомозі Фіцо  В Україні заговорили про війну без піхоти: експерт пояснив, як технології змінять фронтвсі новини дня
Політика
Росія
13.03.2025 505

У Путіна заявили про "незацікавленість" в тимчасових перемир'ях

Російська Федерація (РФ) не зацікавлена в тимчасових перемир'ях з Україною, оскільки це стане нібито "перепочинком для українських військових".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на помічника диктатора Володимира Путіна із зовнішньополітичних питань Юрія Ушакова, якого цитує Meduza. Про це повідомляють Контракти.UA.

За словами Ушакова, метою Росії є нібито "довгострокове мирне врегулювання", яке "враховуватиме законні інтереси" та "занепокоєння країни-терориста.

"Якісь кроки, які імітують мирні дії, мені здається, нікому не потрібні в цій ситуації", - заявив Ушакова та пояснив, що пропозиція про тимчасове перемир'я буде "перепочинком для українських військових".

Помічник диктатора додав, що Путін, сьогодні, 13 березня, може висловити "конкретніші та змістовніші оцінки" з приводу пропозиції про тимчасове перемир'я.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Путіна заявили про "незацікавленість" в тимчасових перемир'ях 5.00 5 2
Політика / Росія
13.03.2025 505
Еще материалы раздела «Росія»