НОВИНИ ДНЯ: Починається біла смуга у фінансах: 3 знаки зодіаку, у яких у березні 2026 року стартує найпотужніший грошовий період  Китай "переграє" США: як Пекін використовує політику Трампа на свою користь  Гороскоп на 20 лютого: Ракам - труднощі, Скорпіонам - не поспішати з висновками  Що сталося з дорогами в Україні і коли почнуть ремонт: названо умову  Зима не відступає: якою буде погода в Києві 20 лютого  В Україні може з'явитися нове свято: дата вже обрана  "Я завершив 8 воєн": Трамп зробив гучну заяву та висловився про Українувсі новини дня
Політика
Україна
15.03.2025 474

Адмінпровадження щодо військовозобов’язаних закриватимуть у разі проходження служби

Українці, які раніше мали адмінпорушення, пов’язані з військовим обліком, але згодом стали на службу, будуть звільнені від відповідальності.

dcdf7b5cbd0b498a03b7fed34a355bd9_15.03.25_1

Верховна Рада ухвалила зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), які передбачають припинення адмінпроваджень щодо осіб, які стали на військову службу. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомляє "Судово-юридична газета".

Відповідно до нововведень, статтю 247 КУпАП доповнять нормою, згідно з якою провадження у справах про адміністративні порушення військового обліку (статті 210 і 210-1 КУпАП) не може бути розпочато, а вже розпочаті провадження підлягають закриттю, якщо особа пішла на службу.

Таким чином, українці, які раніше мали адмінпорушення, пов’язані з військовим обліком, але згодом стали на службу, будуть звільнені від відповідальності за цими статтями.

Нагадаємо, що Верховна Рада 13 березня ухвалила в цілому законопроєкт №12093, який має стимулювати порушників військового обліку до добровільної сплати штрафів та вступу на військову службу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Адмінпровадження щодо військовозобов’язаних закриватимуть у разі проходження служби 5.00 5 2
Політика / Україна
15.03.2025 474
Еще материалы раздела «Україна»