НОВИНИ ДНЯ: Трамп нарешті побачив головну перешкоду для миру в Україні, - WSJ  Українцям надходять платіжки з податком за квартири: де треба перевірити  Бомба сповільненої дії: Науседа відреагував на пропозицію США визнати Крим російським  Такої підлості Трамп не очікував: WSJ вказав, хто створює райдужну картинку миру  Ключові міфи про маленькі машини: вивчаємо феномен автопрому  Трамп побив антирекорд: чому його рейтинг на 100-й день гірший, ніж у Байдена та Обами  Подорожчання бензину скасовується: НБУ переглянув прогноз на 2025 ріквсі новини дня
14.03.2025 236

Посли ЄС погодили продовження санкцій проти росіян

Посли ЄС у п'ятницю, 14 березня, погодили продовження санкцій проти російських фізичних та юридичних осіб. У санкційному списку залишився російський олігарх Міхаіл Фрідман, попри тиск з боку Будапешта.

Про це повідомляють Контракти з посиланням на Reuters.

Угорщина, яка підтримує зв'язки з Москвою, попри війну РФ проти України, погрожувала заблокувати продовження обмежень, якщо певні особи не будуть виключені з санкційного списку.

За словами двох дипломатів, спочатку Будапешт вимагав вилучити зі списку дев'ять імен, включно з Фрідманом, але зрештою посли зуміли “скоротити” цю кількість до трьох росіян, серед яких, зокрема, сестра бізнесмена Алішера Усманова Гульбахор Ісмаїлова, бізнесмен Вячєслав Моше Кантор і міністр спорту РФ Міхаіл Дєгтярьов.

Четвертий, бізнесмен Владімір Рашевський, був виключений із санкційного списку через “слабкі” юридичні причини запровадження санкцій проти нього, а не через тиск з боку Будапешта.

Оценка материала:

5.0 / 2
Посли ЄС погодили продовження санкцій проти росіян 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
14.03.2025 236
Еще колонки: Колонки / Блоги