НОВИНИ ДНЯ: Коли їхати на риболовлю у червні 2026: найбільш вдалі дні для великого улову  "Бункера в нього немає": три сценарії, чому Лукашенко різко дав "задню" щодо України  НБУ фіксував девальвацію: чому курс долара різко зріс в червні та чи є паніка на ринку  Івана Купала більше не в липні: чому змінилася дата й коли свято у 2026 році  Україна тримає позиції: в Пентагоні побачили поліпшення ситуації на фронті  Ціни на пальне впадуть? Чому бензин та дизель дешевшають повільніше, ніж світова нафта  Придушує бур’яни та зберігає вологу: чому скошена трава — це ідеальна мульча та як її використовувативсі новини дня
Політика
Україна
16.03.2025 470

Виборів через Дію не буде – Федоров

Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив, що електронне голосування через застосунок "Дія" наразі не розглядається.

"Ми не працюємо над цим. Для цього необхідне рішення ЦВК, зміни в законодавстві – і всі про це дізнаються. Але зважаючи на кібервійну, це не є пріоритетом ані на цей рік, ані на наступний", – сказав Федоров в інтерв'ю YouTube-каналу "Пряма Червона", повідомляють Контракти.

Міністр навів приклад Естонії, де успішно діє система онлайн-голосування. Водночас в Україні ситуація значно складніша через загрози кібератак і поточну безпекову ситуацію.

Оценка материала:

5.00 / 2
Виборів через Дію не буде – Федоров 5.00 5 2
Політика / Україна
16.03.2025 470
Еще материалы раздела «Україна»