НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку залишать труднощі позаду в день весняного рівнодення  Українські воїни пошкодили російський літак-розвідник А-50, - Генштаб  ФОПи, посилки та "податок на OLX". Мінфін оприлюднив великий "податковий законопроєкт"  Складено фінансовий гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2026 року  Погода кардинально зміниться: прогноз на 20 березня  Кабмін змінив правила роботи "Армія+": які документи стануть цифровими  Українцям обіцяють "цікаву" синоптичну ситуацію: як зміниться погода і де ймовірний дощвсі новини дня
Політика
Світ
20.03.2025 484

Путін "дав команду" про відмову від ударів на 30 днів, але мова не про повне перемир'я

Російський диктатор Володимир Путін у розмові з президентом США Дональдом Трампом погодився на 30-денний мораторій на удари по енергетичній інфраструктурі.

_volodimir_gettyimages_2172006358_06e0f8979152d862eaeef6aae4e0f961_650x410_20.03.25

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на російські ЗМІ. Про це повідомляють Контракти.UA.

Повідомляється, що Путін підтримав ідею Трампа щодо взаємного припинення ударів по енергетичній інфраструктурі з боку Росії та України на 30 днів та віддав відповідну команду своїм військовим.

Водночас Путін не прийняв пропозицію США щодо повного припинення вогню на 30 днів, як свідчать заяви Кремля.

Натомість російський диктатор назвав умови, за яких може відбутись припинення бойових дій. Він вимагає зупинки мобілізації в Україні та надання їй військової допомоги й розвідданих.

Розмова Трампа й Путіна

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп та російський диктатор Володимир Путін провели тривалу телефонну розмову у вівторок, 18 березня. Вони проговорили понад дві години. Кремль вже випустив низку заяв щодо їх перемовин.

Відомо, що під час розмови Путін традиційно наголосив на недоговороздатності Києва. Окрім цього російський диктатор заявив про нібито злочини українських військових у Курській області. Також він заявив про необхідність зупинити мобілізацію України і переозброєння ЗСУ у разі встановлення перемир'я.

Оценка материала:

5.00 / 2
Путін "дав команду" про відмову від ударів на 30 днів, але мова не про повне перемир'я 5.00 5 2
Політика / Світ
20.03.2025 484
Еще материалы раздела «Світ»