НОВИНИ ДНЯ: До кінця березня багато що проясниться: що зміниться у житті кожного знаку зодіаку  Трамп недооцінив Іран? NYT назвало головну помилку США на Близькому Сході  Зеленський пророкує Путіну долю Гітлера та трагічний кінець для росіян  "Ненависть до України": Зеленський зробив заяву про кампанію Орбана та угорців  Наказ Трампа виконується: Гегсет відзвітував про ліквідацію мінних загороджувальних суден Ірану  "Можемо повірити їм на слово": у Трампа пояснили, чому не карають РФ за злив даних Ірану  В Україні зросла кількість мільйонерів: в яких областях їх найбільшевсі новини дня
Політика
Світ
20.03.2025 795

У Кремлі назвали Україну "недоговороспроможною"

За словами речника Кремля, у київського режиму "відсутня договороздатність".

5b9e61df5863de5633e511e68603156a_20.03.25_1

У Кремлі звинуватили Україну в тому, що з нею буцімто неможливо домовлятися. За словами прессекретаря російського диктатора Дмитра Пєскова, про це свідчать удари по російських об'єктах. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомляють росЗМІ.

"Відсутність договороспроможності у київського режиму є незаперечним фактом, і це не може не бути предметом для занепокоєння. Звичайно, події сьогоднішньої ночі і ранку, я маю на увазі удари по об'єктах російської енергетики, найкращий показник цього", — сказав Пєсков.

Нагадаємо, у РНБО запевнили: росіяни зараз продовжують стратегію звинувачення України в порушенні домовленостей про припинення вогню. Їм потрібно викривити реальність.

Оценка материала:

4.00 / 4
У Кремлі назвали Україну "недоговороспроможною" 4.00 5 4
Політика / Світ
20.03.2025 795
Еще материалы раздела «Світ»