Політика
Україна
Європі слід готуватися до війни з Росією до 2030 року — Сікорський
Росія на сьогодні не може атакувати іншу країну, оскільки її армія задіяна у війні проти України. Однак слід підготуватися до чергової агресії РФ до 2030 року.

Про це заявив глава МЗС Польщі Радослав Сікорський, повідомляють Контракти з посиланням на ЛІГА.net.
Він підкреслив, що Росія не в змозі перемогти Україну, тому вона і не намагатиметься напасти на інші країни. Однак партнерам потрібно продумувати всі варіанти, уточнив він.
«Росія поки що не в змозі перемогти саму Україну, тому вона не буде готова до ширшого наступу одразу. Але якби Україна була змушена капітулювати — якби, наприклад, Росія заволоділа б промисловими і людськими ресурсами України, українською армією — найбільшою армією на нашому боці в Європі, — тоді цей розрахунок змінився б. Ми повинні підготуватися до агресії в часовому проміжку до кінця декади», — заявив Сікорський.
Він висловив сподівання, що переговори, які відбуваються в Джидді, приведуть до перемир’я і подальшого миру.