НОВИНИ ДНЯ: Перейменування "копійки": в Раді відповіли, чи буде НБУ вилучати старі монети  Синоптик попередив про сніг та морози: коли в Україні значно похолодає  Зеленський про обмеження розміру ЗСУ: чи Україна піде на поступки  Трамп має силу зупинити війну: Зеленський пояснив, чому ставить на США  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 21 грудня  Туман, але без опадів: якою буде погода в Україні 21 грудня  Росія цілеспрямовано б’є по Одещині: Зеленський зробив жорстку заяву щодо відповідальних за ППОвсі новини дня
Політика
Україна
31.03.2025 363

Україні розширили доступ до розвідданих, військових складів і дали ліцензії на ППО, - Зеленський

Країни-партнери пообіцяли надати Україні нову допомогу. Зокрема, йдеться про ліцензії на виробництво протиповітряної оборони.

Як передає РБК-Україна, про це президент України Володимир Зеленський заявив на брифінгу. Про це повідомляють Контракти.UA.

За словами Зеленського, Україна отримає розширений доступ до розвідувальних даних, відповідних технологій і супутників, які є у європейських колег.

"Далі ми домовилися з деякими лідерами про наш доступ до їхніх складів з боєприпасами. Ми домовилися про ліцензії на виробництво протиповітряної оборони", - додав він.

Президент уточнив, що Україна також працюватиме над отриманням ліцензій на виробництво деяких видів артилерії.

При цьому, як розповів Зеленський, деякі партнери пообіцяли інвестувати у виробництво українських дронів і ракет.

Саміт у Парижі

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський учора, 27 березня, брав участь у саміті "коаліції охочих" у Парижі. Туди приїхала низка лідерів європейських країн.

Після зустрічі глава держави розповів, що партнери ухвалили рішення про інвестиції в оборонне виробництво України. Таким чином, Україна цього року виробить більше безпілотників та іншої зброї.

Уже сьогодні, 28 березня, стало відомо, що Швеція виділила 7 млн євро на розмінування і дрони для України.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україні розширили доступ до розвідданих, військових складів і дали ліцензії на ППО, - Зеленський 5.00 5 2
Політика / Україна
31.03.2025 363
Еще материалы раздела «Україна»