НОВИНИ ДНЯ: До України різко повертається тепло: де пригріє до +19°  Чи буде Польща депортувати до України військовозобов’язаних чоловіків  Путін "скасував" конституцію РФ на початку війни: ЗМІ дізналися про таємний указ  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 16 квітня  Прогріє до +19, але місцями дощі: до якої погоди готуватись українцям 16 квітня  На ці знаки Зодіаку чекає тріумф у всіх справах і щастя найближчим часом  Трамп заявив, що назавжди відкриває Ормузьку протокувсі новини дня
Політика
Європа
08.04.2025 522

В ЄС заявили про "повну неповагу" Москви до переговорів з Вашингтоном

Брюссель переконаний, що Кремль не має інтересу до переговорів.

593ece8eec9a96241739bbf1cbb90de4_08.04.25_1

Щоденними атаками по Україні агресорка Росія показує повну неповагу до мирних переговорів та відсутність інтересу до них. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це заявила речниця Європейської комісії Анітта Гіппер, повідомляє "ЄП".

"Коли йдеться про дії, які Росія показує щодня, включаючи нещодавні атаки, що вбили щонайменше 20 цивільних осіб, і дев’ять дітей включно… Росія демонструє повну неповагу до переговорів. Вона щодня демонструє, що не має жодного інтересу до них", – заявила політикиня.

З її слів, “дуже важливо забезпечити припинення вогню, щоб був довготривалий і всеосяжний мир". Втім, закликає Гіппер, не можна бути наївними, “коли маємо справу з Путіним, коли бачимо його криваві атаки щодня".

Разом з тим, пояснює дипломатка, в Єврокомісії вважають продовження мирних переговорів "дуже важливим".

"Але результатом цих мирних переговорів має бути більш сильна Україна, тому що Путін не поважає слабкість. Ми повинні поставити Україну в позицію сили. Саме тому ми взяли на себе зобов'язання збільшити нашу оборонну підтримку, і наші можливості в цьому стосунку", – заявила Анітта Гіппер.

Нагадаємо, генсек НАТО Марк Рютте пояснив, що має зробити Кремль задля припинення вогню. За його словами, межах зусиль США, щоб покласти край російсько-українській війні на відповідних переговорів, минулого тижня був "м'яч явно на боці росіян".

Оценка материала:

5.00 / 2
В ЄС заявили про "повну неповагу" Москви до переговорів з Вашингтоном 5.00 5 2
Політика / Європа
08.04.2025 522
Еще материалы раздела «Європа»