НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 14 серпня  В Україні 14 серпня без опадів, удень до +32°  Три знаки Зодіаку витягнуть "золотий квиток" від Всесвіту і будуть на висоті  Втрати армії РФ на фронті настільки великі, що Путін в паніці йде на відчайдушний крок: у ISW попередили  Зустріч з Лукашенком можлива? У МЗС зробили заяву про контакти з Мінськом  Сенатори США вимагають від Трампа пояснень через паузу в санкціях проти Росії  НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний флангвсі новини дня
Політика
Україна
11.04.2025 705

ЗСУ взяли в полон військових з Китаю: у США відреагували

Вашингтон наголошує на ролі КНР у підтримці російської агресії.

b9dd03057dc68502f6f558aacec4744c_11.04.25

Сполучені Штати Америки бачили повідомлення про захоплення в полон двох громадян Китаю, які воювали на боці Росії на фронті в Україні. Вашингтон це стривожило. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це заявила речниця Державного департаменту США Теммі Брюс.

"Китай є головним спонсором Росії у війні в Україні. Китай постачає майже 80% товарів подвійного призначення, необхідних Росії для ведення війни. 80% надходить з Китаю", – додала вона.

Представниця Держдепу нагадала слова американського президента Дональда Трампа про те, що подальша співпраця між "цими двома ядерними державами" (Росією та Китаєм _ ред.) "лише поглибить глобальну нестабільність і зробить Сполучені Штати та інші країни менш безпечними, менш захищеними і менш процвітаючими".

"Я думаю, що це ще мʼяко сказано", - додала Брюс.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський повідомив, що ЗСУ взяли в полон двох китайських військових. За його словами, “є документи цих полонених, банківські картки, особисті дані. Військових КНР у підрозділах окупанта значно більше, ніж двоє, додав президент.

Оценка материала:

5.00 / 2
ЗСУ взяли в полон військових з Китаю: у США відреагували 5.00 5 2
Політика / Україна
11.04.2025 705
Еще материалы раздела «Україна»