НОВИНИ ДНЯ: Скринінг здоров’я 40+: які аналізи можна здати безкоштовно  Розлучення в Україні можуть суттєво ускладнити: що не так з Цивільним кодексом  Зодіакальний гороскоп на травень 2026 року для всіх 12 знаків  Коли та як сіяти буряк у відкритий ґрунт  Квіткова повня 1 травня сколихне 3 знаки зодіаку: кому доведеться зробити непростий вибір  Як обрізати ремонтантну малину, щоб отримати щедрий врожай  Грошовий прорив і кармічні уроки: що принесе Квіткова Повня 1 травня для всіх знаків зодіакувсі новини дня
Політика
Світ
11.04.2025 984

Глава Мінфіну США пояснив 90-денну паузу в тарифах Трампа

США оголосили 90-денну паузу на введення додаткових тарифів для інших країн, щоб вести активні переговори.

_bessent_gettyimages_2193601290_1696826afef060afd4ec9fcf1bb1dda8_650x410_11.04.25

Про це заявив міністр фінансів США Скотт Бессент, пише РБК-Україна з посиланням на Bloomberg. Про це повідомляють Контракти.UA.

За словами Бессента, рішення про паузу було ухвалено, щоб президент США Дональд Трамп отримав "важіль для переговорів".

Міністр зазначив, що Трамп сам братиме безпосередню участь у переговорах. Очікується, що контактів США з іншими країнами з питань тарифів буде багато.

Також Бессент спростував чутки про те, що рішення про паузу було ухвалено після розпродажу на ринку казначейських облігацій.

Пауза в тарифах

Нагадаємо, минулого тижня США ввели додаткові тарифи на імпорт з низки країн. Таке рішення торкнулося Євросоюзу, України, Китаю і не тільки.

Президент США Дональд Трамп вимагав, щоб інші країни не запроваджували відповідні тарифи і погрожував ще більш жорсткими заходами.

Сьогодні, 9 квітня, стало відомо, що Трамп оголосив 90-денну паузу зі зниженим 10% тарифом. При цьому для Китаю США запровадили 125% тариф, оскільки Пекін проігнорував погрози американського лідера і відповів симетрично.

Зі свого боку Євросоюз затвердив мита на товари зі США на суму близько 21 мільярда євро (приблизно 23,2 млрд доларів).

Оценка материала:

5.00 / 2
Глава Мінфіну США пояснив 90-денну паузу в тарифах Трампа 5.00 5 2
Політика / Світ
11.04.2025 984
Еще материалы раздела «Світ»