НОВИНИ ДНЯ: Чи буде Польща депортувати до України військовозобов’язаних чоловіків  Путін "скасував" конституцію РФ на початку війни: ЗМІ дізналися про таємний указ  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 16 квітня  Прогріє до +19, але місцями дощі: до якої погоди готуватись українцям 16 квітня  На ці знаки Зодіаку чекає тріумф у всіх справах і щастя найближчим часом  Трамп заявив, що назавжди відкриває Ормузьку протоку  Українці можуть отримати 5-річний статус у країні ЄС: як подати заяву і коли дедлайнвсі новини дня
Політика
Світ
11.04.2025 556

Сі Цзіньпін закликав ЄС об'єднатися проти Трампа в тарифній війні

Європейський Союз і Китай мають об'єднати зусилля у протистоянні "одностороннім залякуванням". Високі мита, запроваджені президентом США Дональдом Трампом, шкодять економіці.

Про це заявив голова КНР Сі Цзіньпін, повідомляє РБК-Україна з посиланням на агентство "Сіньхуа". Про це повідомляють Контракти.UA.

Під час зустрічі з прем'єр-міністром Іспанії Санчесом у Пекіні Сі Цзіньпін наголосив, що в тарифній війні не буде переможців, а йти проти світу - означає ізолювати себе.

Він заявив, незалежно від того, як зміниться зовнішня обстановка, Китай збереже впевненість, самовладання і зосередиться на тому, щоб добре робити свою справу.

За його словами, Китай і ЄС є найбільшими економіками світу і переконаними прихильниками економічної глобалізації та вільної торгівлі. Їхній сукупний обсяг виробництва становить понад третину світового обсягу, і між ними склалися тісні економічні симбіотичні відносини.

Сі Цзіньпін заявив, що Китай і Європа повинні виконувати свої міжнародні зобов'язання, спільно захищати тенденцію економічної глобалізації та міжнародне торговельне середовище, а також "спільно протистояти одностороннім методам залякування".

Він зазначив, що це необхідно не тільки для захисту своїх власних законних прав та інтересів, а й для захисту міжнародної справедливості та правосуддя, а також міжнародних правил і порядку.

Сі Цзіньпін наголосив, що Китай завжди вважав ЄС важливим полюсом у багатополярному світі і є великою країною, яка відкрито підтримує єдність, розвиток і зростання ЄС.

Оценка материала:

5.00 / 3
Сі Цзіньпін закликав ЄС об'єднатися проти Трампа в тарифній війні 5.00 5 3
Політика / Світ
11.04.2025 556
Еще материалы раздела «Світ»