НОВИНИ ДНЯ: У них почнеться біла смуга: для цих 3 знаків зодіаку весняне рівнодення стане точкою щасливих змін  НБУ залишив облікову ставку на 15%: як це рішення позначиться на житті українців  Гороскоп на 20 березня: Овнам - важлива зустріч, Рибам - тиск  Пропустите цей момент - і врожаю не буде: коли та як правильно обрізати вишню навесні  Погода кардинально зміниться: прогноз на 20 березня  Ізраїль йде шляхом Путіна: чим загрожує світу знищення енергосистеми Ірану  Бункерний диктатор: чи наважиться Путін повернутися до Кремля після ліквідації Хаменеївсі новини дня
13.04.2025 627

Найбагатші люди світу "заробили" рекордну суму за день завдяки Трампу

Найбагатші люди світу збільшили свої статки на 304 мільярди доларів за день через рішення Трампа про паузу мит на 90 днів.

image_13.04.25_13.04.25

Ілон Маск, Марк Цукерберг і Дженсен Хуанг зазнали найбільшого зростання капіталу, збільшивши свої статки на відповідно 36, 26 та 15,5 мільярдів доларів. Про це повідомляють Контракти.UA.

Найбагатші люди світу збільшили свої статки на сотні мільярдів доларів. Цьому посприяло одне рішення Трампа.

Статки найбагатших людей світу суттєво зросли

Загалом чистий капітал найбагатших людей світу за день зріс на 304 мільярди доларів. Це також найбільший приріст за день в історії індексу мільярдерів Bloomberg, пише 24 Канал.

Мільярдери знову фіксують збільшення статків, оскільки фондові ринки позитивно відреагували на рішення президента США Дональда Трампа припинити мита для деяких торгових партнерів. Йдеться про паузу терміном на 90 днів. Зокрема, фондовий ринок США зафіксував рекордне зростання з часів Другої світової війни.

До теми! Попередній рекорд за рівнем приросту капіталу мільярдерів зафіксували у березні 2022 року. Тоді за день статки найбагатших людей світу зросли на 233 мільярди доларів, оскільки голова Федеральної резервної системи Джером Павелл уперше за багато років підвищив ставки, запевнивши інвесторів, що економіка США залишається стійкою.

Наскільки зросли статки окремих мільярдерів:

  • Найбільше зріс капітал Ілона Маска, який залишається найбагатшою людиною у світі. Його статки збільшилися на 36 мільярдів доларів за день.
  • Засновник та очільник Meta Марк Цукерберг став багатшим на майже 26 мільярдів доларів.
  • Тоді як капітал Дженсена Хуана із Nvidia збільшилися на 15,5 мільярдів доларів.

Нагадаємо, що Ілон Маск та Марк Цукерберг були серед лідерів за втратами після рішення Трампа запровадити масштабні мита на імпортні товари.

Оценка материала:

5.00 / 3
Найбагатші люди світу "заробили" рекордну суму за день завдяки Трампу 5.00 5 3
Бізнес / Ринки та компанії
13.04.2025 627
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»