НОВИНИ ДНЯ: Питання не в дефіциті літаків, а пілотів: Зеленський пояснив потребу в МіГ-29 від Польщі  Мотивація попри війну: Соціологи пояснили, що допомагає українцям не втрачати сенс життя  "Це грабіж": Путін обурився через заморожені активи та погрожує Європі судами  "Втома - не капітуляція". Більшість українців не приймають ультиматуми РФ, - КМІС  Кредит ЄС для України на €90 млрд: в уряді сказали, куди витратять гроші  Фінансовий гороскоп на 2026 рік  Майже в півтора рази більше, ніж у листопаді. Мадяр розповів про успіхи СБС у груднівсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
18.04.2025 341

У Держдепі заявили, що санкції проти РФ не послаблять до припинення вогню

У Держдепі назвали війну в Україні «м’ясорубкою», де нічого не змінилося.

6af4ecfa6a436067a4c4fa5b23695314_18.04.25_1

У Сполучених Штатах не планують укладати жодних двосторонніх угод з росіянами та не буде послаблення санкцій, поки не будо досягнуто угоди про припинення вогню. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це заявила речниця Державного департаменту США Теммі Брюс, передає Укрінформ.

Вона відповіла на питання щодо останнього раунду переговорів з Росією, а також можливості полегшення санкцій.

«Не буде жодних переговорів, жодних рішень, жодних домовленостей, поки ця бійня не припиниться», — заявила представниця Держдепу.

Крім того, вона зазначила, що після Вербної неділі, коли відбувся ракетний удар по Сумах, виникає багато запитань, хто прагне досягнення миру.

Брюс назвала війну в Україні «м’ясорубкою», де нічого не змінилося.

«І все ж ми продовжуємо працювати, очевидно, для припинення вогню», — зазначила представниця Держдепу.

Раніше повідомлялося, що адміністрація президента США Дональда Трампа відмовилася підтримати проєкт спільної заяви країн G7 щодо засудження російської атаки на Суми.

Ми раніше інформували, що у Білому домі заявили, що президент США Дональд Трамп вірить, що диктатор Путін нібито хоче закінчити війну в Україні.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Держдепі заявили, що санкції проти РФ не послаблять до припинення вогню 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
18.04.2025 341
Еще материалы раздела «Ранкова кава»