НОВИНИ ДНЯ: Скільки часу витримує інвертор на батареї під час відключення світла: поради фахівця  Путін може застосувати хімзброю масового ураження, якщо війна зайде в глухий кут, - ЗМІ  Зеленський: Москва використовує Білорусь для шантажу Європи і атак по Україні  Весна чи зима: чому 2 лютого весь світ чекає на прогноз одного бабака  Переговори про мир: аналітик спрогнозував, коли настане переламний момент  Вчені розкрили, як насправді будували Стоунгендж: дослідження спростувало популярний міф  Ракетна атака на Україну виявила слабкі сторони Росіївсі новини дня
Політика
Україна
19.04.2025 519

"Росіяни бігають по стелі". Зеленський заявив про скорочення дефіциту артилерії

Україні вдалося зменшити дефіцит артилерії. Через це в росіян паніка, вони намагаються атакувати українські заводи.

_gettyimages_1243417331__2__6293dfbf090b3378f667eb269f87c7f9_650x410_19.04.25

Про це пише РБК-Україна з посиланням на брифінг президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляють Контракти.UA.

Президент зазначив, що якби Україні вистачало іноземної допомоги, то війна вже завершилася б.

Але, за словами Зеленського, він не може сказати, що в Україні є великий дефіцит по артилерії.

"У нас він (дефіцит - ред.) є, але ми дуже правильно розподіляємо. Ми почали виробляти самі, добре. Росіяни бігають по стелі, як то кажуть, тому що вони б'ють по наших зараз заводах, і не просто так", - додав він.

Глава держави підкреслив, що Україна системно працює над тим, щоб скоротити дефіцит артилерії. І це залишається важливою метою для країни.

Виробництво снарядів в Україні

Нагадаємо, раніше міністр з питань стратегічних галузей промисловості Герман Сметанін заявляв, що у 2024 році Україна виробила у 2,4 раза більше артилерійських і мінометних боєприпасів, ніж у 2023 році.

За його словами, Україна нарощує і виробництво власних самохідних артилерійських установок "Богдана".

При цьому західні ЗМІ пишуть, що на рік Україна вже виробляє 2,5 млн снарядів.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Росіяни бігають по стелі". Зеленський заявив про скорочення дефіциту артилерії 5.00 5 2
Політика / Україна
19.04.2025 519
Еще материалы раздела «Україна»