НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 1 травня  В Україні у перший день травня переважно без опадів, удень до +13°  Три знаки Зодіаку ось-ось вирвуться з негативу й оберуть щастя  Крадене зерно стало "токсичним": в Ізраїлі відмовились розвантажувати російське судно  Де дешевше жити в Європі: українки порівняли ціни в Іспанії, Польщі та Німеччині  Війна в Україні після 9 травня може суттєво змінитися: експерт вказав на загрозливу деталь  Інфляція в Європі б’є рекорди через нафту по 110 доларів, - WSJвсі новини дня
Політика
Світ
26.04.2025 756

В Росії цинічно звинувачують Зеленського у "зриві переговорів"

Росію не влаштовує, що Європа допомагає Україні.

8d522f0c91aa24e5b9e81e2c0c404695_26.04.25_1

Речниця російського МЗС Марія Захарова цинічно заявила, що, мовляв, президент України Володимир Зеленський "не здатен" вести переговори про закінчення війни. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомляє видання The Guardian.

Обурило Захарову рішення Європи продовжувати постачати зброю Києву. Мовляв, європейські країни "заохочують Зеленського" продовжувати війну.

З її слів, позиція Європи свідчить про те, що деякі країни ЄС "налякані перспективою перемоги Росії".

Зі свого боку, речник Кремля Дмитро Пєсков цинічно заявив, мовляв, Росія "націлена на досягнення миру" та продовжує роботу зі США щодо "українського врегулювання". Обов'язковою умовою цього миру є врахування інтересів Москви, додав речник "фюрера".

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп розкритикував заяву Володимира Зеленського про невизнання анексії Криму Росією. Москва не вважає Крим темою для обговорення.

Оценка материала:

4.00 / 4
В Росії цинічно звинувачують Зеленського у "зриві переговорів" 4.00 5 4
Політика / Світ
26.04.2025 756
Еще материалы раздела «Світ»