НОВИНИ ДНЯ: У США рибалка спіймав окуня, який може побити світовий рекорд  Битва "старих націй": чому війна України з Росією не схожа на жодну іншу в історії  Проблеми в економіці не змусять Путіна сісти за стіл переговорів найближчими роками, - CNN  Росіяни скаржаться на затримки зарплат на тлі "військового" зростання економіки  Різдвяний дідух: що він символізує та чому його треба ставити у Святвечір  Чому Росія може вийти з переговорів: Портников пояснив, як допомога ЄС зламала плани Путіна  Що купити до Нового року вже зараз, заздалегідь, щоб заощадити час та грошівсі новини дня
28.04.2025 766

В Україні знижується вартість молока

В Україні станом на 23 квітня середня закупівельна ціна молока-сировини становила склала 16,00 грн/кг без ПДВ, що на 15 коп. менше, ніж на початку квітня.

Про це повідомляють Контракти з посиланням на Асоціацію виробників молока.

Зокрема, середня закупівельна ціна молока екстра ґатунку склала 16,15 грн/кг, що на 20 коп. менше ніж місяць тому.

Вищий ґатунок в середньому коштує 15,95 грн/кг (-20 коп.).

Середня ціна на молоко першого ґатунку склала 15,60 грн/кг і знизилася на 5 коп. відносно другої половини минулого місяця.

"Існують ризики подальшого зниження цін внаслідок скорочення обсягів поставок сухого молока та сирного продукту, впровадження протекціоністських мір на експортних ринках, а також у разі поширення ящуру", – повідомляє аналітик АВМ Георгій Кухалейшвілі.

Оценка материала:

5.00 / 4
В Україні знижується вартість молока 5.00 5 4
Бізнес / Ринки та компанії
28.04.2025 766
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»