НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку витягнуть "золотий квиток" від Всесвіту і будуть на висоті  Втрати армії РФ на фронті настільки великі, що Путін в паніці йде на відчайдушний крок: у ISW попередили  Зустріч з Лукашенком можлива? У МЗС зробили заяву про контакти з Мінськом  Сенатори США вимагають від Трампа пояснень через паузу в санкціях проти Росії  НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний фланг  Не лише горіхи: що треба нести до церкви на Третій Спас  Трамп знайшов "винного" у скороченні запасів зброї США: "Він віддав Україні все"всі новини дня
Політика
Україна
29.04.2025 807

Уряд вирішив не підвищувати тариф на електроенергію до листопада

Кабінет міністрів продовжив дію "Положення про покладення спеціальних обов'язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії" до 31 жовтня 2025 року.

Про це повідомляє Міністерство енергетики. Про це повідомляють Контракти.UA.

Таким чином, зберігається єдина фіксована ціна на електроенергію для індивідуальних та колективних побутових споживачів на рівні 4,32 грн/кВт*год.

"Нічний тариф" для споживачів зі встановленим двозонним лічильником, який складає 2,16 грн за кВт*год, також залишається чинним.

"Уряд ухвалив рішення зберегти незмінним тариф на електроенергію для населення з метою забезпечити доступність електричної енергії для споживачів. Ми пережили складну зиму й інтенсивні ворожі обстріли, що зруйнували і пошкодили близько 10 ГВт генеруючих потужностей. Енергетики продовжують масштабні відновлювані та ремонтні роботи по всій країні", – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

Оценка материала:

5.00 / 2
Уряд вирішив не підвищувати тариф на електроенергію до листопада 5.00 5 2
Політика / Україна
29.04.2025 807
Еще материалы раздела «Україна»