НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку витягнуть "золотий квиток" від Всесвіту і будуть на висоті  Втрати армії РФ на фронті настільки великі, що Путін в паніці йде на відчайдушний крок: у ISW попередили  Зустріч з Лукашенком можлива? У МЗС зробили заяву про контакти з Мінськом  Сенатори США вимагають від Трампа пояснень через паузу в санкціях проти Росії  Хто оплачує ремонт техніки в орендованій квартирі: як має бути за законом  Земля навпаки: світ на Титані шокує парадоксами, де річки течуть газом, а гори створені з води  НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний флангвсі новини дня
Політика
Росія
30.04.2025 1182

Був "вухами" Путіна: деталі про загиблого російського генерала Москалика

Генерал був відповідальним за підготовку аналітичних матеріалів для вищого керівництва країни.

a3736c52242adc9add1220bea37c0444_30.04.25_1

Ярослав Москалик, заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу РФ, який загинув під час вибуху в Підмосковʼї, відігравав важливу роль у моніторингу ситуації на війні в Україні. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це йдеться в некролозі, опублікованому в газеті Міноборони РФ “Червона зірка”.

У публікації зазначено, що з початком повномасштабного вторгнення Москалик очолив діяльність чергової зміни Групи бойового управління Генштабу, яка здійснювала постійний моніторинг обстановки в зоні бойових дій.

За інформацією російського агентства ТАРС, генерал також був відповідальним за підготовку аналітичних матеріалів для вищого керівництва країни, зокрема для президента Володимира Путіна.

Нагадаємо, вибух автомобіля, внаслідок якого загинув генерал-лейтенант Москалик, стався близько 10:40 25 квітня у підмосковному місті Балашиха. Вибухом Москалика відкинуло на декілька метрів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Був "вухами" Путіна: деталі про загиблого російського генерала Москалика 5.00 5 2
Політика / Росія
30.04.2025 1182
Еще материалы раздела «Росія»