НОВИНИ ДНЯ: Всесвіт кардинально змінить долю цих знаків Зодіаку до кінця липня  Україна знайшла новий ефективний спосіб бити по тилу в РФ, - Business Insider  Зеленський готує заміну Сирському: джерела BBC розкрили деталі про призначення головкома  У Кремлі вигадали нову причину війни проти України  У Москві знайшли мертвим ще одного топменеджера: увагу привернула одна деталь  Вступ до коледжів після 9 та 11 класів: як проходитимуть іспити у 2026 році  В Україні 21 липня дощі та грози, на півдні та сході прогріє до 33°всі новини дня
Політика
Світ
02.05.2025 2246

Трамп вирішив святкувати День перемоги у Другій світовій

Президент США Дональд Трамп оголосив 11 листопада і 8 травня Днями перемоги у Першій та Другій світових війнах.

Про це він написав у власній соцмережі Truth Social, повідомляють Контракти.

«Багато наших союзників і друзів святкують 8 травня як День перемоги, але ми зробили більше, ніж будь-яка інша країна, для досягнення переможного результату у Другій світовій війні. Тим самим я перейменовую 8 травня на День перемоги у Другій світовій війні, а 11 листопада – на День перемоги у Першій світовій війні», – написав Трамп.

Він заявив, що Сполучені Штати «виграли обидві війни»: «Ніхто не був близький до нас за силою, хоробрістю чи військовим блиском». Глава Білого дому також зазначив, що Сполучені Штати «ніколи нічого не святкують», оскільки у країні «більше немає лідерів, які знають, як це робити».

«Ми знову починаємо святкувати наші перемоги!» – наголосив Трамп.

Оценка материала:

5.00 / 1
Трамп вирішив святкувати День перемоги у Другій світовій 5.00 5 1
Політика / Світ
02.05.2025 2246
Еще материалы раздела «Світ»