НОВИНИ ДНЯ: Точний календар посіву на травень 2026 року: коли висаджувати розсаду з потеплінням  Стане днем важливих змін: гороскоп на 19 травня для всіх знаків зодіаку  Ні на день раніше: коли підгодовувати томати після висадки у ґрунт і чим найкраще  Негода насувається на Україну: де будуть грози, град і сильний вітер  Україна отримала несподівану перевагу за часів Трампа: генерал пояснив, що змінилося  Ядерний плацдарм під носом у НАТО: Україна вимагає жорсткої відповіді на провокації Путіна та Лукашенка  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 19 травнявсі новини дня
Політика
Україна
03.05.2025 428

У Зеленського повідомили, що змінилося в політиці Трампа після зустрічі у Ватикані

Подоляк наголошує, що американський лідер усвідомлює, що на РФ потрібно тиснути.

Позиція офіційного Вашингтона щодо Росії помітно змінилася після зустрічі президентів Володимира Зеленського та Дональда Трампа в Римі. Втім, у американського лідера ще зберігаються певні ілюзії. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це заявив радник керівника ОП Михайло Подоляк в інтерв'ю ”24 Каналу”.

За словами політика, Трамп поступово усвідомлює, що без потужного тиску Москва не припинить війну проти України. Втім, американський президент ще певний час дограватиме свою стратегію “м'якої дипломатії” щодо Росії.

“Путін не вважає Трампа рівним собі. Він бачить себе значно хитрішим гравцем, топом №1. Трамп, на його думку, це той, кого легко перехитрити”, — наголосив радник керівника ОПУ.

Подоляк вважає, що Трамп все ще сподівається, що Росія, якщо до неї звернутися без тиску, погодиться зупинитися, не реалізувавши свою головну мету. Втім, потроху стає зрозуміло, що це не так. Однак Трамп намагається “дограти”, бо ілюзії досі присутні в певній частині американського політичного дискурсу.

Зустріч Зеленського і Трампа у Ватикані

Володимир Зеленський зустрівся з Дональдом Трампом перед похороном Папи Римського 26 квітня. Лідери розмовляли протягом 15 хвилин. Планувалася ще одна зустріч після церемонії, але вона не відбулася.

Білий дім, коментуючи зустріч у Ватикані, заявив, що президенти США та України провели “дуже продуктивну дискусію”. Своєю чергою Зеленський назвав “хорошою” зустріч з американським колегою.

Згодом Трамп розповів нові цікаві деталі зустрічі з Зеленським. За словами президента США, Зеленський став “спокійнішим” і зацікавленішим в угоді про припинення війни. Зустріч у Ватикані він назвав “чудовою”.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Зеленського повідомили, що змінилося в політиці Трампа після зустрічі у Ватикані 5.00 5 2
Політика / Україна
03.05.2025 428
Еще материалы раздела «Україна»