НОВИНИ ДНЯ: Європа готується до війни з Росією: як і де тренуються елітні війська НАТО  Гороскоп на 17 січня за картами Таро: Скорпіонам - різкий розрив, Левам - витримати паузу  У Києві зменшать вуличне освітлення: що вимикатимуть  Гороскоп на 17 січня для всіх знаків зодіаку: кому буде щастити весь день, а хто отримає гарну новину  У ЗСУ запустили автоматичний розподіл дронів: що це означає для військових  Гороскоп на 17 січня: Овнам - гроші, Рибам - жорстка розмова  Школи Києва йдуть на додаткові канікули до 1 лютого: деталівсі новини дня
Політика
Росія
10.05.2025 1352

«Все зовсім погано». Український військовий проаналізував парад у Москві та оцінив ситуацію з військовою технікою у РФ

Український військовий проаналізував парад у Москві та оцінив ситуацію з військовою технікою у РФ.

df4c176f4a9170a33580a2e9d644452d_10.05.25_1

У п’ятницю, 9 травня, в Москві відбувся парад, присвячений 80-річчю закінчення Другої світової війни. Це дійство проаналізував військовослужбовець, підполковник ЗСУ та ведучий Армія ТБ Сергій Місюра. Пише nv.ua. Про це повідомляють Контракти.UA.

Як зазначив Місюра, цьогорічний парад у Москві показав, що в Росії є проблеми з виробництвом військової техніки. Він згадав ювілейний парад 2015 року, коли зокрема були представлені нова бойова платформа Армата, САУ Коаліція, нові БМП та БТР на платформах Курганец і Бумеранг.

«Що ми побачили в цьому році? Нова ТОС-2 Тосочка, яка більше як рік на фронті, та САУ на колісній базі Мальва та Гіацинт-К. Обидві САУ — того ж 152-мм калібру, з тими ж дальностями та дитячими хворобами з повільним розгортанням та точністю», — написав військовий.

Він зауважив, що Україна за час повномасштабної війни налагодила виробництво 155-мм САУ Богдана.

«А на Росії за п’ять років від минулого параду — старі стволи Мсти й Гіацинта на колісну базу поставили. Шасі — 20 років, стволам — 40 років. І головне, що тодішніх хедлайнерів на платформі Армата та САУ Коаліцію — цей раз навіть на парад не поставили. Не те що на війну, серійно, а просто проїхатись не змогли поставити, бо і так весь світ сміється. Коротше. Цей парад техніки однозначно показує, що зовсім все погано на Росії з технікою», — написав Місюра.

Він додав, що цьогоріч на параді також не було бойових платформ Курганец, Бумеранг і Армата.

«А завершити повітряну частину літаком „п'ятого покоління“ Су-57 також не змогли. Найкращий їхній літак також не показали. Країна — фейк, однозначно», — зазначив Місюра.

9 травня в Москві були присутні лідери близько 29 країн, зокрема президент Сербії Александр Вучич, прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, диктатор Білорусі Олександр Лукашенко та інші.

Російський диктатор Володимир Путін виступив на параді з промовою, згадавши битви за Одесу і Севастополь, учасників «СВО» і цинічно заявивши, що РФ «залишиться незламною перепоною для поборників нацизму, русофобії та антисемітизму».

В Україні, країнах ЄС і США День перемоги над нацизмом відзначають 8 травня, коли набула чинності капітуляція нацистської Німеччини у Другій світовій війні. 9 травня в Україні відзначають День Європи на знак миру і єдності.

Оценка материала:

5.00 / 3
«Все зовсім погано». Український військовий проаналізував парад у Москві та оцінив ситуацію з військовою технікою у РФ 5.00 5 3
Політика / Росія
10.05.2025 1352
Еще материалы раздела «Росія»