Політика
Світ
"Смерті та руйнування мають припинитися": Рубіо прокоментував розмову з Лавровим
Рубіо передав Лаврову «послання Трампа» з вимогою припинити бойові дії.

Президент США Дональд Трамп представив «потужний мирний план» і вважає, що настав час припинити вогонь та нарешті закінчити війну між Росією та Україною. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.
Про це заявив держсекретар США Марко Рубіо в дописі у соціальній мережі X після розмови з очільником МЗС РФ Сергієм Лавровим.
«У моїй сьогоднішній телефонній розмові з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим я повторив послання президента США Дональда Трампа: смерті та руйнування мають припинитися. США представили потужний мирний план, і ми вітаємо угоду про обмін військовополоненими, досягнуту в Стамбулі. Не втрачаймо цю величезну можливість. Час покласти край цій війні настав, — написав Марко Рубіо.
Держсекретар США не написав жодного слова про реакцію свого російського колеги на «послання Трампа».
Нагадаємо, в Кремлі заявили, що Лавров та Рубіо провели телефонну розмову, в ході якої обговорювали перемовини в Стамбулі.
Оценка материала:
"Смерті та руйнування мають припинитися": Рубіо прокоментував розмову з Лавровим19.05.2025