НОВИНИ ДНЯ: Молодик 17 квітня: що принесе цей день кожному знаку Зодіаку - прогноз астролога  Не лише Трамп. Україна хоче бачити на переговорах з Путіним ще одного президента  Україну очікують два стрибки цін на продукти  Кремль вже не подужує: на війну не вистачає ані людей, ані грошей  Українцям доведеться лікуватися вдома? : чому нові стандарти госпіталізації спричинили скандал  Положення Путіна хитке: Європу закликали завдати вирішального удару  "Мігранти на замовлення": Мадяр звинуватив Орбана у таємній допомозі Фіцовсі новини дня
Політика
Світ
22.05.2025 679

Путін на Курщині: Центр протидії дезінформації викрив чергову інсценізацію Кремля

Візит Володимира Путіна до Курської області — інсценізація, покликана приховати бої на кордоні з Україною.

1f8178f645e816be3967052046fedc53_22.05.25_1

Російські пропагандистські ресурси активно поширюють повідомлення про візит Володимира Путіна до Курської області, але навмисно уникають згадок про бойові дії, які там фактично тривають. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

 

Про це повідомив Центр протидії дезінформації при РНБО.

Замість цього в новинах акцент зроблено на суто “цивільному порядку денному”: нібито зустрічі президента РФ із волонтерами, обговорення питань розмінування, допомоги біженцям та відвідування Курської АЕС.

У ЦПД наголошують: така інформаційна тактика Кремля спрямована на створення ілюзії стабільності, миру й повного контролю над прикордонною територією.

“Уникання згадок про війну — це не випадковість, а продуманий сценарій, що має замаскувати реальний стан речей. Подібні “візити” — це політична вистава, яка має відвернути увагу росіян від поразок на фронті та втрат у прикордонних регіонах”, — йдеться в повідомленні ЦПД.

У відомстві наголошують, що російська аудиторія за допомогою таких візуальних маніпуляцій отримує спотворену картину подій, а Кремль продовжує використовувати “псевдомирний” образ Путіна як інструмент піару.

Нагадаємо, що російські засоби масової пропаганди стверджують, що президент Володимир Путін начебто відвідав Курську область. Водночас медіа брешуть, що російська армія повністю звільнила регіон.

Оценка материала:

5.00 / 2
Путін на Курщині: Центр протидії дезінформації викрив чергову інсценізацію Кремля 5.00 5 2
Політика / Світ
22.05.2025 679
Еще материалы раздела «Світ»