НОВИНИ ДНЯ: Зеленський та Буданов спланували роботу Офісу президента: чим займатимуться  Гороскоп на 11 січня: Овнам - зустріч і роздратування, Стрільцям - перевірка  Ось чому ваша картопля виростає дрібною: 7 грубих помилок дачників  Погода в Україні: морози триватимуть, але є добрі новини щодо потепління  Буданов анонсував кроки щодо боротьби з корупцією в ТЦК та СЗЧ у військах  Чому Путін "проковтнув" арешт Мадуро і мовчить про арешт танкерів: аналіз NYT  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 11 січнявсі новини дня
Бізнес
Технології
22.05.2025 399

Ще кілька сервісів Дії стануть платними

Деякі сервіси "Дії", зокрема, Дія.Підпис, у майбутньому будуть монетизовані для юридичних осіб. Планується також запуск сервісу електронної ідентифікації Diia.OAuth.

Про це повідомляють Контракти з посиланням на пресцентр Міністерства цифрової трансформації.

"У майбутньому плануємо монетизувати ще кілька сервісів. Зокрема, Дія.Підпис для юридичних осіб — це дасть змогу бізнесу підписувати документи онлайн із використанням електронного підпису напряму через Дію", - повідомили у міністерстві.

Крім того, Мінцифри планує запустити сервіс електронної ідентифікації Diia.OAuth. У пресофісі пояснили, що завдяки цьому рішенню партнери зможуть ідентифікувати своїх користувачів через взаємодію з Порталом Дія. У свою чергу, це відкриває нові можливості для онлайн-сервісів, де потрібна швидка й безпечна перевірка особи.

Нагадаємо, у застосунку "Дія" з 1 червня запрацює нова послуга для бізнесу - мультишеринг документів. Послуга буде платна для бізнесу, але повністю безкоштовна для клієнтів, які надсилають документи.

Оценка материала:

5.00 / 2
Ще кілька сервісів Дії стануть платними 5.00 5 2
Бізнес / Технології
22.05.2025 399
Еще материалы раздела «Технології»