Політика
Світ
NYT: Рютте нервує через Трампа та Зеленського на саміті НАТО
Видання The New York Times з посиланням на європейських дипломатів та чиновників стверджує, що генеральний секретар НАТО Марк Рютте висловлює побоювання щодо участі Володимира Зеленського у саміті в Гаазі через присутність там Дональда Трампа.
Публічно Рютте привітав запрошення українського Президента, яке підтвердив міністр оборони Нідерландів, але насправді генсек Альянсу "не в захваті через ймовірність скандалу". Про це повідомляють Контракти.UA.
Експрем'єр вважає, що "зневажливе ставлення Трампа до Зеленського" з одного боку, а також завуальована критика господаря Білого дому з боку Президента України з іншого можуть спровокувати конфлікт.
Через це роль Зеленського у саміті наразі залишається невизначеною: Рютте та союзники намагаються зрозуміти, до якої частини програми заходу долучити українського лідера з мінімальним ризиком протистояння із Трампом.




Лагеря протестантов в Окленде и Нью-Йорке демонтированы
Спустя семь месяцев после начала революции сопротивление повстанцам оказывают только в двух городах
