НОВИНИ ДНЯ: "Країна вдів" та заморожених ембріонів: CNN про демографічну кризу в Україні  Гороскоп на 23 лютого: Тельцям - новий погляд, Козерогам - успіх  Як оформити дитині український паспорт, якщо один з батьків іноземець  Погода в Україні на 23 лютого: чи відступлять морози  Зеленський про теракт у Львові: Росія готує нові напади, силовики отримали завдання  "Чому вони не капітулюють?": Трамп здивований поведінкою Ірану, - Віткофф  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 23 лютоговсі новини дня
Політика
Світ
29.05.2025 329

"Він грає з вогнем": Трамп пригрозив Путіну "дуже поганими речами"

Президент США Дональд Трамп вкотре розкритикував російського диктатора Володимира Путіна за затягування мирних переговорів з Україною. Американський лідер пригрозив РФ "дуже поганими речами".

_tramp_gettyimages_2202328965_b33941d3842e21c251fa5d078329b08d_650x410_29.05.25

Як пише РБК-Україна, про це американський президент написав у своїй соцмережі Social Truth. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Володимир Путін не розуміє, що якби не я, з Росією вже сталося б багато дуже поганих речей. І я маю на увазі ДУЖЕ ПОГАНИХ. Він грає з вогнем!" - наголосив Трамп.

Трамп почав критикувати Путіна

Нагадаємо, останні декілька ночей Росія масовано атакувала територію України різним озброєнням. Президент США Дональд Трамп спочатку не коментував удари росіян.

Однак згодом Трамп заявив, що Путін збожеволів.

"З ним (Путіним) щось сталося. Він геть збожеволів!" - написав Трамп про Путіна в Truth Social, маючи на увазі напад Росії минулої ночі.

Коментуючи останні масовані атаки проти України, Трамп також заявив, що США безумовно розглядають можливість введення санкцій проти Росії.

Своєю чергою у Кремлі заявили, що така заява Трампа спричинена емоційним перевантаженням американського президента.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Він грає з вогнем": Трамп пригрозив Путіну "дуже поганими речами" 5.00 5 2
Політика / Світ
29.05.2025 329
Еще материалы раздела «Світ»