НОВИНИ ДНЯ: Путін скасував масований обстріл Києва в останній момент: що сталося  Все вирішили ще на Алясці: Reuters розкрив домовленості Трампа та Путіна щодо України  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 24 січня  Коли морози в Україні відступлять? Синоптики назвали дату стрибка температури до плюса  Ці знаки Зодіаку будуть гребтимуть гроші лопатою в найближчі дні  Бездіяльність Трампа заохочує Путіна: експерт пояснив, чому Кремль не боїться тиску США  Цифровізація фронту: Федоров оголосив про запуск системи Mission Control для дроніввсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
31.05.2025 348

У США повідомили, за яке вирішення війни виступає Трамп

США сподіваються, що після зустрічі України та РФ у Стамбулі, яка може відбутися 2 червня, ситуація щодо мирного врегулювання "зрушить з мертвої точки".

5782d4c7c1cd78bd1cd03bdc758c1b87_31.05.25_1

Про це заявила речниця Білого дому Керолайн Левітт під час брифінгу. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

За її словами Левітт, президент США Дональд Трамп виступає за вирішення війни "за столом переговорів, а не на полі бою".

"Сподіваємося, наступного тижня ситуація зрушить з мертвої точки", - додала вона.

Зауважимо, журналісти попросили Левітт пояснити слова Трампа про те, що "приблизно за два тижні" зможе визначити, чи хоче миру російський диктатор Володимир Путін.

"Ми сподіваємося, що Росія та Україна наступного тижня проведуть прямі переговори в Стамбулі. Ми віримо, що ця зустріч відбудеться. Президент закликав і наполягав на тому, щоб ці дві сторони зібралися разом і провели прямі переговори", - заявила речниця адміністрації президента США.

Нагадаємо, спецпосланець президента США Кіт Келлог назвав країни-учасниці нових переговорів у Стамбулі, які заплановані на 2 червня. З його слів, до зустрічі долучаться безпекові радники, які брали участь у формуванні українського варіанту меморандуму з 22 пунктами під час попередніх зустрічей у Лондоні та Парижі.

За його словами, Штати занепокоєні можливим рішенням України не брати участі в другому раунді мирних переговорів. Українська сторона вже надала документ із пропозиціями щодо припинення вогню. Однак, Київ досі не бачив відповіді з боку Москви.

Зауважимо, що досі РФ не представила свій “меморандум”. Втім, в російському МЗС заявили, що Кремль відправить до Туреччини той самий склад делегації, що й 16 травня.

Оценка материала:

5.00 / 2
У США повідомили, за яке вирішення війни виступає Трамп 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
31.05.2025 348
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»