НОВИНИ ДНЯ: Молодик 17 квітня: що принесе цей день кожному знаку Зодіаку - прогноз астролога  Не лише Трамп. Україна хоче бачити на переговорах з Путіним ще одного президента  Україну очікують два стрибки цін на продукти  Кремль вже не подужує: на війну не вистачає ані людей, ані грошей  Нова тактика РФ: чому удари по Україні все частіше стаються вдень  Буданов: для перемоги у війні нам потрібна сильна економіка  Прогріє до +19, але місцями дощі: до якої погоди готуватись українцям 16 квітнявсі новини дня
Політика
Україна
30.05.2025 705

Переважна більшість українців і далі готові терпіти труднощі заради перемоги

Переважна більшість українців (65%) готові й надалі терпіти труднощі заради перемоги.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження компанії InfoSapiens, повідомляють Контракти з посиланням на Укрінформ.

"Ми бачимо майже ті самі цифри, але помітна різниця в чотири відсоткові пункти серед тих, хто готовий терпіти стільки, скільки потрібно: їх було 69% торік, а цього року - 65%. Це, як і раніше, переважна більшість", - сказала керівниця відділу соціально-політичних досліджень InfoSapiens.

За її словами, також на чотири відсоткові пункти зросла кількість тих, хто взагалі не готовий терпіти. Їх стало більше: з 12% до 16%. Вона зазначила, що ця зміна є статистично значущою.

Крім того, дослідження показує, що 58% українців вважають, що Україні зараз найбільше бракує миру, 40% - справедливості, 34% - єдності, 30% - стабільності.

Соціологічне дослідження компанії InfoSapiens проведене на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості. Репрезентативна вибірка - 1000 респондентів. Опитування проводилося телефоном. Теоретична похибка не перевищує 3%.

Оценка материала:

5.00 / 2
Переважна більшість українців і далі готові терпіти труднощі заради перемоги 5.00 5 2
Політика / Україна
30.05.2025 705
Еще материалы раздела «Україна»