НОВИНИ ДНЯ: "Дирку від бублика отримаєте, а не Україну": Мельник в ООН різко відповів Росії  Вогняний Кінь не пробачить: в яких кольорах не можна зустрічати Новий 2026 рік  “Ми реалісти”: Зеленський зробив відверту заяву про повернення Криму та вступ до НАТО  Як зустріти 2026 рік Вогняного Коня: святковий стіл та подарунки  Зеленський попросив США допомогти провести вибори в Україні за "60–90 днів"  Голова Меджлісу відповів на заяву Трампа про "омиваний чотирма океанами" Крим  Кремль приховує економічний провал і втрати у війні заради тиску на Захід, - ISWвсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
06.06.2025 344

Чи може Україна повністю знищити Кримський міст: прогноз аналітика

Сили оборони України можуть перетворити «гордість і радість» Путіна на справжню неприємність для окупантів.

271efd472ec1c6e72a9d68459947028a_06.06.25

Незаконно побудований росіянами Кримський міст, який пов’язав окупований півострів з територією РФ, «гордість і радість» кремлівського диктатора Володимира Путіна, вже тричі атакували Сили оборони України за три з лишком роки повномасштабної війни. Але зруйнувати його повністю українцям буде дуже складно, навіть якщо вони битимуть по найуразливіших ділянках. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це розповів аналітик з питань безпеки та оборони Майкл Кларк в інтерв’ю Sky News.

На думку Кларка, попри складнощі, українці можуть поступово руйнувати Кримський міст та робити його непридатним для транспортування військових вантажів.

Крім того, пошкодження залізничного полотна, яке проходить мостом, сильно ускладнить постачання всіх окупаційних сил на півдні України.

«По мостах дуже важко поцілити, і по них важко поцілити досить сильно, щоб перешкодити їх ремонту», — зазначив аналітик.

Вперше міст атакували за допомогою, мабуть, вантажівки з бомбою, під час другої атаки використовувалися морські безпілотники, а втретє опори моста замінували і підірвали під водою.

«Українці можуть перетворити міст на справжню неприємність для росіян, і їм буде важко тримати його відкритим», — додав Кларк.

Нагадаємо, після третьої атаки України на Кримський міст можна казати, що спецоперації світового рівня для СБУ стають системою. Особливо з огляду на те, що Кримський міст був спорудою з найбільшою охороною у світі.

Оценка материала:

5.00 / 2
Чи може Україна повністю знищити Кримський міст: прогноз аналітика 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
06.06.2025 344
Еще материалы раздела «Ранкова кава»